Loading

Ubytovanie Ski Brodok - Poráč

(99 objektov v okolí 25 km)
Ski Brodok - Poráč

Ski Brodok - Poráč

Poráč

Slovenský raj je jedným z najznámejších národných parkov aké u nás vôbec máme. Turisti ho obľubujú hlavne v lete. Výpravy cez hlboké rokliny, tiesňavy, všadeprítomná nedotknutá príroda. To sú hlavné ťaháky tohto čarovného kúska zeme. A čo v zime? Má čo ponúknuť aj vášnivým lyžiarom?

Jedným zo skrytých zimných pokladov Slovenského raja je horská obec Poráč. Pri návšteve tejto dedinky budete mať pocit, že ste na kraji sveta, mimo hlavných dopravných ťahov a uprostred žijúcej prírody. Práve tu sa nachádza populárne rekreačné stredisko a čo je dôležitejšie, lyžiarske stredisko Ski Brodok - Poráč.

Obec Poráč nájdete približne 18 km od mesta Spišská Nová Ves. Znamená to jediné, všetky najväčšie atrakcie Spiša budete mať na dosah ruky. Spomenieme Spišský hrad, Spišskú Kapitulu, historickú Levoču a mnoho ďalšieho.

Lyžiarske stredisko Brodok - Poráč nie je najznámejšie, no rozhodne by nemalo ujsť Vašej pozornosti. Nachádza sa v Národnom parku Slovenský raj, ktorý je charakteristický tuhými a na sneh bohatými zimami. Základný predpoklad na dokonalú lyžovačku tak poloha lyžiarskeho strediska spĺňa presne do bodky.

Aj keď stredisko neoplýva veľkou rozlohou, ponúka prvotriednu lyžovačku pre všetky skupiny lyžiarov. Zajazdíte si na zjazdovkách rozprestierajúcich sa v rozmedzí 676 až 810 metrov nad morom. Aj keď by ste to vzhľadom na prevýšenie možno nepovedali, sú tu zjazdové trate všetkých náročností. Je tu jedna modrá, ľahká, jedna červená, stredne náročná a jedna čierna, najnáročnejšia zjazdovka. Spolu teda tri. Je celkom jedno či prídete do Poráča s deťmi, ktoré nikdy nestáli na lyžiach alebo ste takmer profesionálny pretekár. Bez ohľadu na to si tu užijete dokonalú lyžovačku.

Celková dĺžka všetkých troch zjazdoviek je niečo viac ako 1200 metrov. Najdlhšia z nich je značená čiernou farbou, tá meria 800 metrov. O to, aby ste nemuseli čakať v rade sa stará trojica vlekov. Jeden z nich je určený pre najmenších lyžiarov, deti. Celková prepravná kapacita vlekov je 1500 lyžiarov za hodinu. Samozrejmosťou je každodenná úprava zjazdoviek a systém umelého zasnežovania v celej dĺžke zjazdoviek.

Lyžiarske stredisko Poráč - Brodok ide s dobou a myslí aj na náročnejších lyžiarov či snowboardistov, ktorí milujú adrenalín. Časť zjazdovky slúži ako snowpark so skokmiprekážkami. Samozrejme Vám je k dispozícií lyžiarska škola, skiservis, požičovňa lyžiarskej výstroje alebo bufet, v ktorom sa občerstvíte a zahrejete. A hneď priamo pri vlekoch je bezplatné parkovisko, nebudete tak musieť zdolávať dlhú trasu na svah. Aby toho nebolo málo, môžete sa vyblázniť na sánkarskej dráhe alebo si na bežkách vychutnať až 5 kilometrov dlhú trasu v krásnom horskom prostredí.

Poráč je významným horským strediskom cestovného ruchu. Tomu zodpovedá aj pestrá paleta najrôznejších ubytovacích zariadení. Nájdete tu rodinné penzióny, lacné ubytovanie na privátoch, v turistickej ubytovni alebo v chatách. Či už vyrazíte na dovolenku vo dvojici, so skupinou priateľov alebo s celou rodinou, v Poráči si vždy nájdete vhodné ubytovanie za prijateľné ceny.

... zobraziť viac

Chata Dáša

0,3 km od Ski Brodok - Poráč, Poráč, v rekreačnej oblasti, pr...
V nádhernom prostredí pri lyž. stredisku

Four Seasons Cottage

0,4 km od Ski Brodok - Poráč, Poráč, v rekreačnej oblasti, pr...
Nádherné prostredie pre rodiny s deťmi!

Chata Madam

0,5 km od Ski Brodok - Poráč, Poráč, v rekreačnej oblasti, pr...
Ubytovanie pre rodiny a turistov

Chata Anna

0,6 km od Ski Brodok - Poráč, Poráč, v rekreačnej oblasti, pr...
Relax v peknom a príjemnom prostredí

Drevenica Poráčska Dolina

0,6 km od Ski Brodok - Poráč, Poráč, v rekreačnej oblasti, pr...
Nová drevenička, blízko vleku!

Chata Diana

0,7 km od Ski Brodok - Poráč, Poráč, v rekreačnej oblasti, pr...
Veľmi pekná chata pri lese

Casa Blanca

6,5 km od Ski Brodok - Poráč, Spišské Vlachy, v rekreačnej ob...
V krásnom prostredí s rozľahlou záhradou

Penzión Farkys

9,4 km od Ski Brodok - Poráč, Jamník (okres Spišská Nová Ves)...
Pokojná atmosféra, komfort, výhodná cena

Chata Nálepkovo

11,0 km od Ski Brodok - Poráč, Nálepkovo, na okraji obce / me...
Chalupa na okraji obce pri lese a potoku

Chata Teplička

11,7 km od Ski Brodok - Poráč, Teplička, na okraji obce / mes...
Chata vhodna pre rodiny z detmi,wifi