*** Ideálne pre rodiny s deťmi ***

River Cottage Bešeňová je situovaná v nádhernom prostredí Liptova, v pokojnej časti obce Bešeňová, vo vzdialenosti len 50 metrov od vyhľadávaného vodného komplexu Gino Paradise Bešeňová. Jedinečná poloha drevenice pri aquaparku a len pár metrov od rieky Váh v kombinácii s nádhernou okolitou prírodou a zabezpečeným maximálnym komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, rekreácie ako aj športového vyžitia a turistiky. Či už sa počas Vašej dovolenky túžite venovať spoznávaniu prírodných krás, atrakcií a historických pamiatok Liptova alebo výhradne relaxu v termálnych bazénoch v Bešeňovej, chalupa River Cottage je tým pravým miestom pre každého. Srdečne Vás preto k nám pozývame.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá je dispozične prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 15 osôb. Keďže je drevenica zložená z dvoch samostatných apartmánov s vlastným vchodom, ubytovanie v nej je veľmi vhodné nie len pre väčšiu skupinu priateľov ale aj pre jednotlivé páry a rodiny s deťmi. Pripravené pre Vás máme dva kompletne vybavené apartmány, v ktorých máte garantované maximálne súkromie a dostatok pohodlia. K dispozícii je Vám tu dvojizbový apartmán s kapacitou pre 5 až 7 osôb, v ktorom môžu hostia využívať dvojlôžkovú a trojlôžkovú izbu s možnosťou jednej prístelky. Druhý apartmán disponuje kapacitou pre 6 až 8 osôb. Ide rovnako o dvojizbový apartmán, kde sa nachádza jedna dvojlôžková a jedna štvorlôžková izba s možnosťou využitia dvoch prísteliek na rozkladacom gauči v obývacej miestnosti apartmánu.

Spálňové časti oboch apartmánov sú umiestnené v podkroví drevenice spolu s jednou komfortnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Prízemie každého apartmánu je tvorené príjemnou obývacou časťou s pohodlným posedením, ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením. Na prípravu vlastného stravovania môžete v jednotlivých kuchyniach apartmánov využívať elektrický sporák s rúrou, resp. sklokeramickú varnú dosku s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, prípadne umývačku riadu. Pre zabezpečenie komfortu hostí sa aj na prízemí apartmánov nachádza druhá samostatná toaleta s umývadlom. K samozrejmej výbave oboch apartmánov patrí televízor so satelitným príjmom, rádio, CD/DVD prehrávač ako aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára okrem blízko tečúcej rieky Váh taktiež veľmi pekne upravená záhradná časť ubytovania s altánkom s možnosťou pohodlného posedenia, grilovania a opekania. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s preliezkami, hojdačkou, šmýkačkou, pieskoviskom s hračkami a trampolínou. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri drevenici.