Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Pozývame Vás do Apartmánového domu a Chaty Ľudmila, ktoré sú situované na okraji rekreačnej obce Bešeňová. Neďaleko od ubytovania sa nachádza vyhľadávaný Thermal Park Gino Paradise Bešeňová.

Priamo v Bešeňovej si môžete oddýchnuť i zabaviť sa v známom Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová, kde sa najmä tí najmenší vyšantia v detskom bazéne, ihriskách a toboganoch. Neďaleko obce sa môžete plaviť na výletnej lodi, vyskúšať rôzne vodné športy alebo si zaplávať vo vodách Liptovskej Mary. Váš voľný čas strávite aj zaujímavými výletmi k Archeoskanzenu Havránok, na Hrad Likava či Starhrad pri Kalamenoch. V zime sú pre Vás pripravené upravené zjazdovky obľúbených lyžiarskych stredísk Ski Malinô Brdo a Jasná - Nízke Tatry.

Apartmánový dom aj chata sú v prevádzke počas celého roka. Celkovo Vám ponúkame ubytovanie až pre 24 osôb. Apartmánový dom je k dispozícii po jednotlivých apartmánoch alebo ako celok pre jednu samostatnú skupinu, chata je prispôsobená pre jednu partiu priateľov a známych.

Apartmánový dom disponuje štyrmi apartmánmi s celkovou kapacitou pre 14 osôb. Na prízemí je situovaný jeden 4-lôžkový a jeden 3-lôžkový apartmán. Každý z nich je tvorený spálňou s televízorom na káblové pripojenie a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pre tieto dva apartmány je pripravená spoločná kompletne zariadená kuchyňa. Na poschodí sú Vám k dispozícii ďalšie dva apartmány. Obidva apartmány disponujú vlastnou kompletne zariadenou kuchynkou, spálňou s televízorom na káblové pripojenie a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chata je prispôsobená pre pobyt 10 osôb v piatich izbách. Hostia chaty majú k dispozícii dve kompletne zariadené kuchynky a dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

V exteriéri si pohodlne posedíte v altánku a ugrilujete vlastné špeciality na grile. Vaše bicykle či lyže si pokojne odložíte do garáže a autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. Príďte stráviť Vaše voľné chvíle k nám do Apartmánového domu a Chaty Ľudmila, už teraz sa na Vás tešíme!