Luxusné ubytovanie v blízkosti aquaparku

Láka Vás predstava prežitia dovolenky či pobytu v blízkosti Vodného raja Bešeňová? Pozývame Vás k nám, do Villa Rustica, ktorá sa nachádza len 150 m od spomínaného areálu., v obci Bešeňová.

Liptov ponúka nespočetné množstvo aktivít a atrakcií na trávenie času či už osamote, vo dvojici alebo pre skupinky. Bazény, tobogany aj wellness centrum skúsite na vlastnej koži vo Vodnom raji priamo v obci. V blízkosti sa nachádzajú aj Kúpele Lúčky (8 km) či aquapark Tatralandia (16,5 km). Spolu s deťmi spoznáte kúsok našej histórie v Archeoskanzene Havránok (4,2 km). Krásy prírody Nízkych Tatier si užijete nielen v okolí, no i v podzemnom systéme Demänovských jaskýň (23 km). V zime si zalyžujete na dokonale upravených svahoch blízkych lyžiarskych stredísk. Na výber máte Ski Park Ružomberok Malinô Brdo, Komjatná - Studničná alebo Jasná Nízke Tatry.

Celoročne Vás priateľsky privítame v našej Villa Rustica, ktorá poskytuje ubytovanie pre maximálne 15 hostí. K dispozícii máme u nás:
- dve 3-lôžkové izby DeLuxe (manželská posteľ a samostatné lôžko; jedna izba s balkónom);
- jednu 3-lôžkovú Rodinnú izbu Standart (manželská posteľ, samostatné lôžko a prístelka);
- jednu 3-lôžkovú Rodinnú izbu (manželská posteľ, samostatné lôžko a dve prístelky).

Súčasťou vybavenia každej izby je okrem príslušného počtu lôžok aj LCD televízor so satelitným príjmom, chladnička a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. K príprave chutných jedál poslúžia hosťom dve spoločné kuchynky - vždy jedna pre dve izby. Nechýba ani spojenie s okolitým svetom - zaistené je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na vonkajšej teraske s posedením si spokojne oddýchnete a načerpáte novú silu. Môžete si tu tiež ugrilovať špeciality na grile alebo sa pohojdať na záhradnej hojdačke. Deti sa vyšantia na trampolíne aj hojdačke. Na vyžiadanie Vám zapožičiame detskú postieľku aj vysokú stoličku. Odparkovať Vaše autá sa dá priamo na bezplatnom parkovisku priamo pri ubytovaní. Stačí už len prísť a užívať si širokú škálu aktivít, ktoré ponúka región. Tešíme sa na Vás!