Veľký Apartmán s krbom len 500m od GINA

Rozhodli ste sa stráviť tohtoročnú dovolenku v prekrásnom prostredí Liptova? Rozhodne ste spravili dobrý krok. Pozývame Vás prežiť Váš voľný čas práve do rekreačnej obce Bešeňová, v ktorej je situovaný aj náš Apartmán Erika.

Obec je známa najmä vďaka svojim termálnym prameňom a vodnému raju Bešeňová, kde si prídete na svoje v lete i zime. Čakajú tu na Vás rôzne interiérové i exteriérové atrakcie, wellness centrum, detské ihriská, rôzne bazény a v neposlednom rade reštaurácie s rýchlym občerstvením. Ak zatúžite po miestnej gastronómii, v obci nájdete viaceré dobré reštaurácie i pizzeriu. Zaujímavé výlety absolvujete v celom okolí, odporúčame Vám navštíviť napr. Starý liptovský hrad, Archeoskanzen Havránok, Prosiecku, Kvačiansku, Demänovskú i Čutkovskú dolinu s mnohými zaujímavými možnosťami. Lyžiarske strediská Jasná - Nízke Tatry a Ski Park Ružomberok - Hrabovo Vás v zime pozývajú na svoje upravené zjazdovky.

Apartmán Erika (70 m2) so samostatným vchodom je v celoročnej prevádzke a ponúka ubytovanie pre maximálne 6 osôb. Apartmán je vhodný pre jednotlivcov, dvojice, menšie skupinky priateľov i rodinky s deťmi.

V obývacej miestnosti s moderným sedením môžete oddychovať, vychutnať si voľný čas pri dreve praskajúcom v krbe alebo si pozrieť dobrý program v televízore. Navyše si tu zacvičíte na stacionárnom bicykli, detičky sa zaiste potešia rôznym hračkám. V rámci tejto miestnosti si v jej kuchynskej časti, oddelenej barovým pultom, pripravíte vlastné jedlá s využitím elektrického sporáka s elektrickou rúrou, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a chladničky s mrazničkou. Nachádza sa tu aj jedálenský stôl so stoličkami.

Súčasťou apartmánu sú dve 3-lôžkové spálne, každá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. K dispozícii je Vám tiež vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou. V celom priestore ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pri apartmáne sme pre Vás pripravili terasku s posedením a možnosťou grilovania. Autá si zaparkujete na oplotenom pozemku priamo pri ubytovaní. Srdečne Vás pozývame do Apartmánu Erika. U nás ste vždy vítaní!