Ubytovanie s chytaním rýb ZADARMO!

Chalupa Peter sa nachádza na polosamote, v tichej okrajovej časti malebnej obce Liptovský Michal, nachádzajúcej sa v tesnej blízkosti Bešeňovej, preslávenej vyhľadávaným termálnym kúpaliskom GINO Paradise Bešeňová. Vynikajúca poloha chalupy vo vzdialenosti len 1 200 metrov od aquaparku GINO Paradise v kombinácii s jej nadštandardným interiérovým vybavením a krásnou rozľahlou záhradou s rozlohou 2000 m2, je zárukou nezabudnuteľnej dovolenky plnej relaxu, pokoja, súkromia a aktívneho oddychu. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj pstruhový potôčik, pretekajúci stredom záhrady, ktorej súčasťou je nový detský domček na strome so šmýkačkou, teraskou a obývateľnou časťou domčeka.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chalupe, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 12 až 15 osôb. Prízemie chalupy je tvorené príjemnou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitom a rádiom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vhodnou na prípravu vlastných chutných jedál. V chalupe sú hosťom k dispozícii 4 spálne, jedna dvojlôžková a štvorlôžková izba ako aj dve trojlôžkové izby (jedna s možnosťou jednej prístelky). V prípade ubytovania väčšej skupiny hostí je v spoločenskej miestnosti zabezpečená možnosť pohodlného prespania pre ďalšie dve osoby. Chalupa je vybavená jednou kúpeľňou a dvomi toaletami.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia zároveň v krásne upravenej veľkej oplotenej záhrade chalupy s potôčikom, detským ihriskom, záhradnou hojdačkou a vonkajším altánkom. Pripravený tu pre Vás máme zároveň záhradný krb, prenosný gril a kotlík.

Váš voľný čas môžete tráviť aj rybolovom na našich súkromných rybníkoch v štýle "chyť a pusť", ktorý budete mať u nás ZDARMA. Úlovok si samozrejme môžete pripraviť aj na večeru, v tom prípade si je možné úlovok kúpiť za našu nákupnú cenu. Veríme, že sa u nás budete cítiť vynikajúco a prežijete u nás skvelú dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov