Priamo v areáli vodného raja Bešeňová

Apartmán - Bešeňová (č. 343) v Hoteli Luka *** s výhľadom na kúpalisko je situovaný priamo v areáli vodného raja Bešeňová.

Malá liptovská dedinka Bešeňová je preslávená práve vďaka obľúbenému komplexu vodný raj Bešeňová. Okrem plávania a aktívneho športu na kúpalisku si tu môžete vychutnať voľné chvíle vo wellness centre, saune a termálnych kúpeľoch. Detičky sa potešia detskému ihrisku, rôznym vodným atrakciám a viacerým toboganom. V blízkom okolí navštívite keltský skanzen Havránok (4 km) alebo ZOO - Kontakt pri Aquaparku Tatralandia (17 km). Odporúčame Vám taktiež pokochať sa prírodnou krásou v Demänovských jaskyniach, Stanišovskej jaskyni alebo v Medvedej štôlni v Žiari. V zimnom období si lyžiari a snowboardisti prídu na svoje v lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry a Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v nadštandardnom apartmáne na druhom poschodí Hotela Luka ***. Apartmán disponuje kapacitou pre 4 osoby. V apartmáne s manželskou posteľou a dvomi doplnkovými prístelkami využijete televízor so satelitným príjmom, trezor, telefón a pohodlne si posedíte na vonkajšom posedení na balkóne. V apartmáne je situovaný aj kuchynský kútik s drezom, elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. Súčasťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá si pohodlne zaparkujete na stráženom parkovisku priamo pri hoteli. Navyše na Vás, pri ubytovaní v našom apartmáne, čaká darček. Zažite super dovolenku priamo v areáli kúpaliska a oddýchnite si v našom Apartmáne - Bešeňová, veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne. Tešíme sa na Vás!