Romantická chatka blízko Bešeňovej!

Chata pri Bešeňovej je situovaná v krásnom tichom prostredí malebnej liptovskej obce Potok, nachádzajúcej sa len 1,5 km od Bešeňovej, v ktorej si môžete vychutnávať celoročne dokonalý relax v termálnych bazénoch aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku v útulnej romantickej chatke v pokojnom prostredí s pekne upravenou záhradou s krytou terasou a altánkom neďaleko známeho termálneho kúpaliska a Liptovskej Mary, srdečne Vás k nám pozývame.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chatke, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 6 osôb. Chatka je tvorená dvomi 3-lôžkovými spálňami ako aj kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou a kachľovou pecou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničkou a mikrovlnnú rúru. Jedna zo spální chatky je vybavená krbovou pieckou a televízorom so satelitom. Pre zabezpečenie Vášho pohodlia je druhá zo spální dovybavená taktiež infrasaunou. Samozrejmosťou chatky je rovnako jedna kúpeľňa s toaletou.

Príjemne oddýchnuť a posedieť si môžu ubytovaní hostia aj na záhradnej krytej terase chaty ako aj v jej altánku s ohniskom a grilom. V pekne upravenej záhrade ubytovania je pre Vás pripravená taktiež záhradná hojdačka a trampolína. Parkovanie áut je možné priamo pri objekte. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty