Last minute zlava 17% na ubytovanie

Apartmán Bešeňová nájdete priamo v areáli vodného raja Bešeňová, na prízemí apartmánového komplexu. Naše ubytovanie je vhodné pre jednotlivcov, páriky ako aj rodinky s deťmi.

Vo vodnom raji Bešeňová na Vás čakajú viaceré exteriérové a interiérové bazény, tobogany, wellness procedúry a na tých najmenších aj detský kútik či ihrisko. Ak zatúžite po výlete, odporúčame Vám túru k Starému liptovskému hradu, hradu Likava, Archeoskanzenu Havránok alebo do Demänovskej doliny. V zime si užijete lyžovačku na svahoch lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. Ak by ste sa rozhodli pre návštevu Ružomberka, tu si zalyžujete v známom lyžiarskom stredisku Ski Park Ružomberok - Malinô brdo.

Celoročne dostupný bezbariérový Apartmán Bešeňová disponuje celkovou kapacitou pre maximálne 5 osôb. Pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre dve osoby. Ak prídete s malým dieťatkom, na vyžiadanie Vám pripravíme detskú postieľku. Využijete tu tiež televízor so satelitným príjmom, telefón a trezor. Priamo zo spálne vedie vstup na vlastnú ohradenú terasu s posedením, odkiaľ budete mať výhľad priamo na bazény.

Súčasťou apartmánu je aj vlastná kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V apartmáne sa ďalej nachádza vstupná chodba so šatníkom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Veľkou výhodou pre Vás sú zľavnené vstupy do vodného raja Bešeňová s možnosťou celodenného vychádzania a vchádzania do areálu cez turniket na recepcii. Môžete si tu tiež vychutnať dobré jedlo v talianskej reštaurácií a v mnohých ďalších stravovacích zariadeniach v blízkosti apartmánu. K dispozícii sú Vám služby recepcie, možnosť zapožičania bicyklov a úschovy lyží v lyžiarni. Autá si zaparkujete na parkovisku pri vodnom raji. Tešíme sa na Váš pobyt v Apartmáne Bešeňová!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá