Blízko kúpaliska Vodný park Bešeňová

Penzión Agrothermal je situovaný v nádhernom prostredí Liptova, v známej rekreačnej obci Bešeňová, vo vzdialenosti len 10 minút pokojnej pešej chôdze od areálu termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová (1 km). Vďaka výbornej polohe penziónu si tak ubytovaní hostia budú môcť celoročne vychutnávať relax v termálnych bazénoch vodného sveta ako aj bohatú ponuku kvalitných wellness služieb termálneho kúpaliska. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj turistikou v prekrásnej okolitej prírode Nízkych Tatier, cyklistikou, rybolovom, člnkovaním a inými vodnými športmi na brehoch Liptovskej Mary. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky na skvelú lyžovačku. V blízkom okolí sú Vám k dispozícii kvalitne upravené zjazdovky hneď viacerých lyžiarskych stredísk (Malinô Brdo, Donovaly, Kubínska hoľa, Demänovská dolina, Jasná).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch penziónu, ktoré sú svojím vybavením prispôsobené v maximálnej miere pohodliu našich hostí. Vybrať si u nás môžete spomedzi 14 dvojlôžkových izieb, 2 trojlôžkových izieb a 4 apartmánov s kapacitou pre 2 až 4 osoby. Samozrejmosťou všetkých izieb a apartmánov je televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia s ponukou chutných jedál, ktoré si môžete vychutnávať rovnako v priestoroch vonkajšej terasy s posedením. Raňajky sú u nás podávané formou studeného a teplého bufetu. Príjemne osviežiť a oddýchnuť si môžu hostia taktiež v parnej saune penziónu. Parkovanie áut je zabezpečené na monitorovanom parkovisku ubytovania. Veríme, že u nás prežijete dovolenku plnú oddychu a nezabudnuteľných zážitkov a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.