Príjemné - cenovo výhodné ubytovanie!

Vila Permoník predstavuje novopostavené ubytovacie zariadenie, nachádzajúce sa v Podhájskej - v časti Svätuša, v tichej uličke vo vzdialenosti približne 1 km od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Podhájska, ktorého súčasťou je zároveň bazénový a vitálny svet wellness centra Aquamarin. Ideálna poloha ubytovania v tichom pokojnom prostredí blízko kúpaliska poskytuje našim hosťom celoročne dostatok možností relaxácie a oddychu. V okruhu 150 až 300 metrov od Vily Permoník sú Vám zároveň k dispozícii služby reštaurácie, pizzérie, obchodu s potravinami a letného kina. Blízko to budete mať taktiež na železničnú stanicu, ktorá sa nachádza vo vzdialenosti približne 550 metrov.

Celoročne Vám ponúkame príjemné - cenovo prijateľné ubytovanie v útulne zariadených izbách Vily Permoník, ktorá disponuje celkovou kapacitou 28 lôžok (vrátane prísteliek). Vybrať si tu môžete spomedzi troch 2-lôžkových izieb, štyroch 3-lôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky a jednej 4-lôžkovej izby s možnosťou rozšírenia jej kapacity o dve prístelky. Každá z týchto izieb je vybavená televízorom, bezplatným WiFi pripojením na internet ako aj vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Súčasťou prízemia ako aj poschodia vily je plne vybavená kuchynka s možnosťou prípravy vlastného stravovania, ktorá je všetkým ubytovaným hosťom počas celého ich pobytu plne k dispozícii. Obe kuchynky (na prízemí aj na poschodí) sú tak vybavené elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, dvomi chladničkami, mikrovlnnou rúrou a potrebným kuchynským riadom a servisom. Na prízemí vily je pre Vás pripravená taktiež príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom a posedením, slúžiaca zároveň ako jedáleň.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia aj v záhradnom altánku s posedením, s možnosťou grilovania na vonkajšom krbe. Súčasťou uzavretého dvora vily je zároveň zatrávnená plocha s detskými hojdačkami ako aj vyhradený priestor pre parkovanie Vašich áut.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.