Len 400 m od kúpaliska!

Komfortné Ubytovanie Podhájska 86 je situované v tichom prostredí dedinky Podhájska, v okrese Nové Zámky, len 400 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska.

Zavítajte do rekreačnej obce Podhájska, ktorá sa pýši svojim známym termálnym kúpaliskom. Dospelí si tu oddýchnu, naberú nové sily relaxom na slniečku pri bazénoch i aktívnym plávaním a detičky sa vyšantia na toboganoch, detských ihriskách alebo pri rôznych programoch, ktoré im pripravia animátori. Ak by ste si chceli spraviť výlet, odporúčame Vám navštíviť Kaštieľ v Bardoňove, Ranč Trilobit v obci Čechy ako aj Archeopark Nitriansky Hrádok v Šuranoch, kde máte tiež možnosť uloviť si rybu v Rybníku Mederčina.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok vrátane prísteliek, ktoré je súčasťou rodinného domu so samostatným vchodom. Vybrať si môžete z nasledovných variant:
- jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou a možnosťou prístelky na rozťahovacom kresle,
- dve 3-lôžkové izby s manželskou a poschodovou posteľou, ktorej vrchnú časť odporúčame v rámci komfortu využiť len ako prístelku.

Všetky izby sú zariadené televízorom so satelitným príjmom a vlastným kuchynským kútikom, kde využijete elektrický varič, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Pre každú izbu je pripravená vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, jedna izba má vchod do kúpeľne so spálne, ďalšie dve z chodby. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Rannú kávičku si vychutnáte v altánku a voľné večerné chvíle strávite pri grilovaní vlastných špecialít na grile. Parkovanie áut je možné v oplotenom dvore pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Ubytovaní Podhájska 86!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá