Penzión len 600 m od kúpaliska!

Ak túžite po príjemnej dovolenke plnej krásnych zážitkov, relaxu ale aj zábavy, tak zavítajte k nám do Penziónu JUDAPA, vo Veľkom Mederi na Južnom Slovensku.

Veľký Meder je známy svojim Termálnym kúpaliskom Thermal Corvinus, ktorý dostupný počas celého roka. Na kúpalisku si naplno vychutnáte rôzne vodné atrakcie, vonkajšie a vnútorné bazény i tobogany. Vaše ratolesti sa potešia športovým i detským ihriskám, lezeckému parku Tarzánia a najmä možnosti dosýta sa vyhrať v detskom bazéne. Na dospelých tu čakajú rôzne masáže a sauny vo wellness centre. Počas pobytu Vám odporúčame prechádzku mestom, výlet pešou chôdzou, na bicykloch alebo kolieskových korčuliach. Oplatí sa návšteva okolitých pamiatok ako sú Rímske lapidárium a Nádvorie Európy v Komárne a Lodný mlyn v Kolárove. Zaujímavá je aj návšteva chráneného areálu Dropie v Kameničnej, ktorý je zimoviskom najväčšieho stepného vtáka - dropa fúzatého. Detičky sa potešia možnosti jazdenia na koňoch v neďalekom Czajlik ranch.

U nás v Penzióne JUDAPA Vás srdečne privítame počas celého roka. Kapacita nášho penziónu je 31 lôžok. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotiek:
- šiestich 2-lôžkových izbách so samostatnými lôžkami, s možnosťou spojenia do dvojlôžka,
- jednej 3-lôžkovej izby s tromi samostatnými lôžkami, znova s možnosťou spojenia do dvojlôžka,
štyroch 4-lôžkových apartmánov s jednou spálňou, s dvomi samostatnými lôžkami, prístelkou na rozkladacom kresle a ďalšou prístelkou na gauči v obývacej miestnosti.

Všetky izby disponujú rovnakým vybavením, televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, minibarom, pracovným stolom so stoličkou a balkónom. Takisto má každá izba aj vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom, uterákmi, umývadlom, papučami a toaletou.

Apartmány s jednou spálňou sú situované na prízemí (2) aj na poschodí (2) objektu. V každom apartmáne sa nachádza obývacia miestnosť s gaučom, balkónom a televízorom so satelitným príjmom. Hostia tu nájdu aj plne vybavený kuchynský kút s jedálenským posedením, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Samozrejmosťou je aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, uterákmi, umývadlom, papučami, stojanom na sušenie prádla a tiež toaletou. Počas pobytu je naším hosťom v celom objekte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri objektu si oddýchnete na pohodlnej záhradnej hojdačke, prípadne zahráte hru bedminton. Letné večery si môžete krátiť hraním kariet alebo hrou Človeče nehnevaj sa. Počas pobytu si môžete dopriať raňajky a večere v neďalekom penzióne. Na recepcii Vám na požiadanie zabezpečíme vypranie a vyžehlenie Vašej bielizne (za poplatok). Autá si bezpečne zaparkujete na parkovisku pri objekte. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá