Apartmány len 500 metrov od kúpaliska

Apartmány u PAXIHO sa nachádzajú na juhu Slovenska v mestečku Veľký Meder, len 500 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Naším hosťom ponúkame ubytovanie v útulne zariadených štúdiách a apartmánoch.

K dispozícii sú dve dvojlôžkové štúdia s možnosťou jednej prístelky (2x Studio: 1x2+1). Štúdia majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta, umývadlo) a kuchynský kút s dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

Ďalej ponúkame ubytovanie v apartmánoch s vlastnou kuchynkou (dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička) a s vlastným sociálnym zariadením. Vybrať si môžete zo štyroch dvojlôžkových s možnosťou prístelky alebo zo štyroch štvorlôžkových apartmánov. (4x APT: 1x2+1, 4x APT: 1x4).

Pre náročnejších hostí máme k dispozícii novo postavené apartmány hotelového typu bez kuchynky. Vybrať si môžete z troch dvojlôžkových a jedného trojlôžkového apartmánu (3x APT: 1x2, 1x APT: 1x3). Samozrejmosťou apartmánov sú vlastné sociálne zariadenia (sprcha, toaleta, umývadlo).

Všetky apartmány a štúdia sú vybavené televízorom, ventilátorom, WiFi internetom a terasou s posedením. Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, môžete si u nás objednať polpenziu (túto službu poskytujeme od 10 osôb). Svoje autá si bezpečne odparkujete na uzavretom parkovisku vo dvore apartmánov. K dispozícii je aj záhradná hojdačka.

Ak Vám bude na kúpalisku dlhá chvíľa, na výlet si môžete odskočiť na Maďarska či Rakúska. Pozývame Vás na príjemnú dovolenku do Medera. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá