Blízko kúpaliska s možnosťou stravovania

Penzión Rozália nájdete na juhu Slovenska v mestečku Veľký Meder v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus.

Naším návštevníkom ponúkame ubytovanie v tichom prostredí v 12tich útulne zariadených izbách s kapacitou 30 lôžok. K dispozícii je 9 dvojlôžkových izieb a 3 trojlôžkové s možnosťou jednej prístelky. Na každej izbe sa nachádza televízor, satelit, WiFi internet a vlastné sociálne zariadenie. Podkrovné izby sú navyše vybavené klimatizáciou. Na každom poschodí majú hostia kompletne zariadenú kuchynku na prípravu jedál, vybavenú chladničkou, dvojplatničku, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Zároveň si priamo v objekte môžete objednať stravovanie (raňajky, obed, večeru). K dispozícii je priestranná jedáleň. Raňajky podávame formou švédskych stolov a večere výberom z menu. Vo dvore penziónu sme Vám postavili altánok s možnosťou posedenia, opekania a grilovania.

Okolie penziónu Vám ponúka mnoho možností na trávenie voľných chvíľ. Okrem termálneho kúpaliska a wellness služieb si môžete dopriať výlet do neďalekého Maďarska. V blízkosti je aj štrkovisko, možnosť cyklistiky a kolieskového korčuľovania. Rybári a milovníci prírody tu majú možnosť navštíviť okolité lužné lesy, jazerá, rybníky a kanály. Veľkou atrakciu sú aj okolité ranče s možnosťou jazdy na koni. Príďte si ju vyskúšať aj Vy.