S krbom, infrasaunou a veľkou záhradou

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku do krásneho podtatranského prostredia malebnej obce Liptovská Kokava, nachádzajúcej sa vo východnej časti Liptovskej kotliny. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku uprostred krásnej prírody s dostatkom pokoja a súkromia, srdečne Vás k nám pozývame. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom bohaté možnosti cyklistiky a turistiky v krásnej prírode Vysokých a Nízkych Tatier. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hubárčením, návštevou Múzea liptovskej dediny v Pribyline (3 km), lyžovačkou vo viacerých blízkych lyžiarskych strediskách ako i rybárčením alebo raftingom na rieke Belá (2 km). Vychutnať si môžete aj dokonalý relax v termálnych bazénoch obľúbeného kúpaliska Liptovský Ján (15 km) alebo vo vodnom svete známeho Aquaparku Tatralandia (25 km).

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenej dreveničke, ktorá je dispozične prispôsobená pre ubytovanie 9 až 11 osôb. V podkrovnej časti drevenice je umiestnená spálňová časť s dvomi spálňami, štvorlôžkovou a päťlôžkovou izbou. Prízemie objektu je tvorené príjemnou obývacou miestnosťou s krbom, televízorom, rádiom s CD prehrávačom a pohovkou, využiteľnou pre pohodlné prespanie dvoch hostí. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadom môžete využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, kávovar a elektrický gril. Samozrejmosťou ubytovania je kúpelňa s toaletou.

Príjemný relax a oddych si môžu ubytovaní hostia dopriať v zasklenenej záhrade alebo na vonkajšej terase ubytovania so záhradným posedením. Pripravené pre Vás je tu otvorené ohnisko, vonkajší krb, záhradný gril a kotlík. K drevenici patrí navyše veľká pekne upravená záhrada, v ktorej si naplno môžete vychutnávať oddych a pokoj. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri drevenici.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov