Tatranská dovolenka - u nás ako doma

Rozhodli ste sa tráviť rodinnú dovolenku alebo pobyt s priateľmi v Tatrách? Zrub Alpinus poskytuje ideálnu možnosť ubytovania, v malebnej lokalite Tri Vody obce Pribylina, ktorá leží na rozhraní Západných a Vysokých Tatier.

Priamo naproti areálu môžete navštíviť Múzeum liptovskej dediny spolu s Považskou lesnou železnicou. Prírodné scenérie si dozaista užijete zo sedla bicykla, pešou chôdzou ako aj nenáročnými prechádzkami. Dokonalý relax poskytuje wellness centrum na Podbanskom, prípadne liečivé pramene vo vzdialenejšom Liptovskom Jáne. K obľubeným atrakciám patria: Aquapark Tatralandia, Kontaktná ZOO, Drevuliaci v Račkovej doline aj splav na rieke Belá. V zime si užijete lyžovanie vo Vysokých Tatrách.

Celoročne prenajímaný Zrub Alpinus ponúka kapacitu 10 až 12 osôb. Prízemie zrubu tvorí obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a gaučovým sedením. Toto sedenie sa dá využiť ako prístelka pre jednu osobu. Obývacia miestnosť je prepojená s plne zariadenou spoločnou kuchyňou, kde je keramická varná doska, el. rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie. Z obývačky sa aj v papučkách dostanete na terasu s posedením, k samostatnej toalete, prípadne schodiskom do podkrovia.

Na poschodí zrubu sú umiestnené tri spálne. K dispozícii sú dve 3-lôžkové – každá s manželskou posteľou a pevným lôžkom. Zároveň je pripravená aj väčšia – 4-lôžková s manželskou posteľou, poschodovou posteľou, detskou postieľkou a rozkladacím gaučom pre jednu osobu. V tejto spálni je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalšia, spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je na chodbe.

Jedinečné výhľady na okolie, kde štebot vtákov dotvorí príjemnú atmosféru – i takto sa dá tráviť čas na terase s posedením. Vonku je možnosť grilovania i odpočívania v altánku. Deti sa zabavia na preliezkach aj hojdačke. V chate máme samostatnú miestnosť na uschovanie lyží, kde je taktiež práčka. Parkovanie áut je priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!