Nové, všetko je poruke, radi pomôžeme...

Novopostavené Apartmány Prima sú situované v rekreačnom stredisku Čingov v národnom parku Slovenský raj na jeho severovýchodnej hranici. Vďaka svojej výbornej polohe sú apartmány celoročne výbornou voľbou pre všetkých milovníkov skvelej turistiky, aktívneho oddychu či relaxu. Nachádzajú sa nie v centre chatovej zástavby, ale skôr na okraji, a to len pár desiatok metrov od hotelov s možnosťou stravovania v reštauráciách či oddychu vo wellness centre s vitálnym svetom, bazénom a masážami.

Veľmi blízko z apartmánov to máte aj do obce Smižany (len 2 km) s OC Tesco, reštauráciami, vlakovou stanicou a autobusovým spojením, ako aj do okresného mesta Spišská Nová Ves (5 km), kde je Vám k dispozícii letné kúpalisko, plaváreň, ZOO, kiná, divadlo, športové štadióny, letisko s možnosťou vyhliadkových letov, nákupné centrá. Len 6 kilometrov od ubytovania nájdete jednu z najkrajších gotických stavieb na Slovensku, Kaplnku Zápoľských vo Spišskom Štvrtku.

Poloha apartmánov je vynikajúca aj pre podnikanie turistických a cykloturistických výletov (pre nástup na návštevu lokalít ako Tomášovský výhľad, Kláštorisko, či roklín Slovenského raja - Kyseľ, Kláštorná, Sokolia, Prielom Hornádu, prípadne trochu vzdialenejších Suchá Belá, Veľký a Malý Sokol, Dedinky, Dobšinská ľadová jaskyňa...). Do pol hodiny cesty autom sú Vám k dispozícii aj Vysoké Tatry, historické mestá Levoča (11 km) a Kežmarok, krásny Spišský hrad, termálne kúpalisko Vrbov a vodný svet AquaCity Poprad. V zime si môžete okrem sánkovania a bežiek vychutnať skvelú lyžovačku v neďalekých lyžiarskych strediskách Ski Centre Levoča, Ski Brodok, Poráčska dolina, Krompachy - Plejsy a iných tatranských strediskách.

Apartmány Prima sú Vám k dispozícii počas celého roka a ponúkajú komfortné ubytovanie spolu pre 8 osôb. Pripravené pre Vás máme dva samostatné - štýlovo zariadené apartmány, ideálne jednotlivo pre 2 až 4 osoby.

Každý z apartmánov pozostáva z 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a balkónom, ako aj obývacej miestnosti s LCD televízorom so satelitným príjmom a rozkladacím gaučom (s možnosťou pohodlného prespania pre ďalšie 2 osoby). Súčasťou oboch apartmánov je vždy kompletne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných jedál a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. V priestoroch ubytovania je zároveň zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Apartmány disponujú aj komfortným vybavením pre out-doorové aktivy. Pre hostí je tu pripravené kryté vonkajšie sedenie s výhľadom na Vysoké Tatry, kozub, ohnisko, kotlík či prenosný gril. Rodiny s deťmi sa potešia v lete trampolíne, hojdačke, šmýkačke či pieskovisku. Parkovanie áut je možné zdarma pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.