POZOR - Posledný voľný termín na leto!

Ubytovanie Stefy je situované v peknom prostredí Slovenského raja na okraji obce Smižany v blízkosti známeho rekreačného strediska Čingov.

Hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných objektoch: v rodinnom dome a v samostatnom domčeku na jednom pozemku. Celková kapacita ubytovania je 14 lôžok v rodinnom dome a 8 lôžok v domčeku.

1. Ubytovanie v rodinnom dome (14 lôžok):
A: apartmán 1x4, televízor, kompletne zariadený kuchynský kút a jedálenský kút (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica), vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, toaleta).
B: apartmán so samostatným vchodom: 1x2 + prístelka, televízor, zariadený kuchynský a jedálenský kút (jednoplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica), vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, toaleta).
C: samostatné izby v suteréne (1x3, 2x2) so spoločným sociálnym zariadením (umývadlo, toaleta, sprchovací kút) a spoločným kuchynským kútom (plynový sporák, chladnička, rýchlovarná kanvica) a televízor,

2. Ubytovanie v samostatnom domčeku (8 lôžok):
A: samostatná izba 1x4, televízor, vybavený kuchynský a jedálenský kút (plynový varič, chladnička, rýchlovarná kanvica), vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, toaleta, sprchovací kút), samostatný vchod.
B: samostatné izby 2x2 s televízorom, vybaveným kuchynský kútom (elektrický varič, chladnička, rýchlovarná kanvica), vlastnými sociálnymi zariadeniami (umývadlo, toaleta, sprchovací kút) a samostatným vchodom.

V celom areáli ubytovania je zaistené WiFi pripojenie na internet zadarmo. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie vo dvore, záhradné posedenie, ohnisko a gril. Deti majú k dispozícii veľkú trávnatú plochu, hojdačku, pieskovisko a basketbalový kôš. Bicykle a lyže si môžete odložiť v technickej miestnosti.

Ubytovanie je ideálne pre rodinky s deťmi a skupinky turistov. Slovenský raj ponúka široké možnosti turistiky, prechádzok. V okolí nájdete aj lyžiarske strediská a historické miesta ako Levoča, Spišský hrad a podobne.