Komfortné ubytovanie v Slovenskom raji!

Náš novootvorený rodinný Penzión Thamasy je situovaný v malebnej obci Spišské Tomášovce, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Slovenského raja.

Turistami vyhľadávaný Národný park Slovenský raj patrí medzi skvosty slovenskej prírody. Do tejto prekrásnej časti Slovenska láka turistov najmä splav kaňonu Prielomu Hornádu i turistika cez rokliny a údolia s pomocou tzv. ferraty. S tými najmenšími sa môžete vybrať na výlet do ZOO v Spišskej Novej Vsi alebo si tam počas horúcich dní zaplávate v miestnom kúpalisku. Prekrásny výhľad sa Vám naskytne priamo z dominantného Spišského hradu, ktorý je možné navštíviť aj počas nočnej prehliadky. V zimnom období si zalyžujete v lyžiarskych strediskách Čingov - Ďurkovec, Rittenberg - Spišská Nová Ves prípadne aj v Resorte Levočská dolina.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v šiestich komfortne zariadených izbách pre pohodlný pobyt celkovo až 24 osôb. Pripravili sme pre Vás izby v nasledovnom rozložení:
- jednu rodinnú izbu s lôžkom v jednej spálni a dvomi samostatnými lôžkami v podkrovnej spálni,
- štyri rodinné izby s manželskou posteľou v jednej spálni a dvomi samostatnými lôžkami v podkrovnej spálni,
- jednu 3-lôžkovú izbu s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a možnosťou dvoch prísteliek na rozťahovacom gauči.

Všetky izby sú vybavené balkónom, televízorom so satelitným príjmom a stolíkom so stoličkami. V každej izbe navyše využijete vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám bezplatne zapožičiame detskú postieľku. V celom ubytovaní je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí penziónu je situovaná jedáleň s detským kútikom, kde si vychutnáte dobré raňajky a spoločne si vypijete dobrú kávičku i čaj. V prípade obsadenia celého penziónu jednou samostatnou skupinou Vám veľmi radi sprístupníme kuchynku. Pohodlne si môžete posedieť aj na gauči v zimnej záhrade.

V exteriéri je pre Vás pripravená záhradná hojdačka, ohnisko a pre tých najmenších detské ihrisko s trampolínou, dreveným domčekom, hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom a lezeckou stenou. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Penzióne Thamasy!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá