Chata so saunou v srdci Slovenského raja

Útulná, plne vybavená horská chata so saunou a s úžasnou atmosférou pod Sovou skalou v lokalite Malý Čingov, blízko turistických chodníkov a ramena Hornád, pripravená ubytovať skupiny do 6 osôb. Poloha chaty je priam ideálna na podnikanie turistických a cyklistických túr krásnymi roklinami, dolinami či kaňonmi Národného parku Slovenský raj. Vychutnajte si pohľad na vodopády, vyskúšajte si trasy s rebríkmi alebo vystúpte na Tomášovský výhľad s očarujúcim výhľadom až na štíty Vysokých Tatier.

Chata prešla pred letom 2017 rozsiahlou rekonštrukciou interiéru aj exteriéru. Súčasťou rekonštrukcie je aj vybudovanie fínskej sauny pre 4 osoby, ktorú ponúkame ubytovaným hosťom ako jediná horská chata v širokom okolí či nový LCD televízor so satelitom a viac ako 100 programami.

Chata disponuje kompletne zariadenou kuchyňou s novou kuchynskou linkou a novým, masívnym a na mieru vyhotoveným jedálenským nábytkom, kompletne zrekonštruovanou spoločenskou miestnosťou s novou kachľovou pecou, televízorom, rádiom a spoločenskými hrami. K dispozícii máte jednu štvorlôžkovú spálňu v útulnom podkroví a jedno pevné manželské lôžko v spoločenskej miestnosti na prízemí. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Vykurovanie objektu je kombinované - elektrické a teplovzdušné (kachľová pec).

Lokalita chaty zaručuje dokonalé súkromie počas celého pobytu. Nechýba pri nej vonkajšie posedenie s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Dokonalý relax si navyše vychutnáte aj na novo vybudovanej terase s posedením a výhľadom na Soviu skalu a rameno Hornádu vzdialené cca 200 metrov od chaty.

Dvere Sovej chaty sú otvorené pre všetkých dobrých ľudí. A tí v nej nájdu všetko to, čo ku pohodovej dovolenke patrí: plne vybavenú kuchynskú linku, čisté a voňavé posteľné prádlo, deky, osušky, drevo do kachlovej pece, knihy, spoločenské hry, či malý darček od nás na privítanie :). Lebo my naozaj chceme, aby ste sa u nás cítili dobre. Tešíme sa na Vás!