Cena od 11€/noc + WiFi, zľavy 15% Vrbov,

Penzión Franmark nájdete v tichom prostredí na okraji obce Smižany, ktorá predstavuje vstupnú bránu do Národného parku Slovenský raj.

Ubytovanie je výborným východiskovým bodom pre podnikanie peších tur k nádhernému vodopádu, roklinám a tiesňavám Slovenského raja. Spoznať tak môžete Prielom Hornádu, Kláštorskú roklinu či nádhernú Sokoliu dolinu. Vydať sa môžete aj na Kláštorisko či Tomašovský výhľad. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj spoznávaním množstva historických pamiatok Spiša. Vyrazte k Spišskému hradu, Spišskej Kapitule, do neďalekej Levoče alebo si doprajte oddych a relaxáciu v termálnom kúpalisku Vrbov či AquaCity Poprad, kde Vám navyše ako bonus poskytneme výhodné zľavy (Thermal Park Vrbov -15%, AquaCity Poprad -15%). So zľavami to u nás nekončí a potešíme aj milovníkov lyžovania. V Ski centre Levoča si môžete vychutnať výbornú lyžovačku so zľavou -10% a v Ski Brodok - Poráč si môžete zakúpiť skipas v špeciálnej cene, len za 5 €/deň.

Našim hosťom ponúkame príjemne ubytovanie v útulne zariadených 5 izbách penziónu. K dispozícii pre Vás máme jednu dvojlôžkovú izbu, dve dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a dve trojlôžkové izby. Súčasťou výbavy každej izby je televízor so satelitom, rádio a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Súčasťou penziónu je spoločenská miestnosť s krbom a príjemným posedením pre hostí. V objekte nechýba ani zabezpečená možnosť prípravy vlastného stravovania v kompletne vybavenej spoločnej kuchyni penziónu. V areáli ubytovania je pre hostí pripravený stolný tenis, sauna či možnosť grilovania v zastrešenom záhradnom krbe. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť onedlho navštívite.