Prekrásna príroda, vynikajúce služby

Penzión LESNICA sa nachádza v prekrásnom prostredí Národného parku Slovenský raj, priamo v obľúbenom turisticko-rekreačnom stredisku Čingov. Penzión predstavuje celoročne výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických a horských túr nádhernou okolitou prírodou Slovenského raja. Vybrať si tu budete môcť hneď z viacerých značených turistických tras, na ktoré sa môžete vydať už priamo z ubytovania (Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol, Sokolia dolina, Kláštorisko, Tomašovský výhľad). Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou zoologickej záhrady v blízkom mestečku Spišská Nová Ves (5 km), výletom k Dobšinskej ľadovej jaskyni a k Spišskému hradu alebo relaxom v bazénoch neďalekého termálneho kúpaliska Vrbov a aquaparku AquaCity Poprad.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v našom štýlovo zariadenom penzióne s celoročnou prevádzkou, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 30 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi 9 dvojlôžkových izieb, z toho dve sú s možnosťou využitia jednej až dvoch prísteliek, jednej komfortnej dvojlôžkovej izby s možnosťou využitia jednej alebo dvoch prísteliek, ktorej súčasťou je zariadená kuchynka a jedného apartmánového domčeka s dvomi spálňami, spoločenskou miestnosťou spojenou s kuchynkou, samostatnou kúpeľňou s toaletou a letnou teraskou na príjemné posedenie. K výbave všetkých izieb patrí televízor so satelitom, rádio, vlastná kúpeľňa s toaletou a balkón s krásnym výhľadom do okolitej scenérie hôr Slovenského raja.

Priamo v penzióne sa nachádza štýlová reštaurácia, ktorá ponúka svojim hosťom nevšedný gurmánsky zážitok. Jej súčasťou je menší salónik s kapacitou pre 20 osôb, využiteľný na menšie pracovné stretnutia a rodinné oslavy. Pri penzióne nechýba ani terasa s vonkajším posedením, krbom a grilom. Atmosféru oddychu a pokoja dotvára upravený areál ubytovania s preliezkami, hojdačkami a trampolínou pre deti. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri penzióne.