Loading

Chaty v Trnave

(0 objektov + 5 objektov v okolí 25 km)

Chaty - Horáreň Šišoretne

Dolné Orešany (Trnava 15,6 km vzdušne), mimo obce / mesta, v lese
Super štylová horáreň + mega areál

Chatová osada Lodenica a Vila Fiesta

Šintava (Trnava 16,4 km vzdušne), v obci / v meste
Ubytovanie v príjemnom prostredí

Chata Záruby

Smolenice (Trnava 18,1 km vzdušne), na samote, v lese
Chata v lese, tiché prostredie, potok

Chata Fugelka

Dubová (okres Pezinok) (Trnava 19,9 km vzdušne), na samote,...
Chata v tichom prostredí pod lesom

Chatová osada Vincov Les TK Sládkovičovo

Sládkovičovo (Trnava 20,0 km vzdušne), v rekreačnej oblasti,...
Priamo v areáli kúpaliska!
1 - 5 / 5

Chaty Trnava

Chaty Trnava 1

Chystáte sa na letnú dovolenku a chcete spojiť dobré s užitočným? Ak radi spoznávate krásy Slovenska, milujete historické pamiatky, ale zároveň túžite aj po tichu a vôni prírody, tak poznávací pobyt v Trnave a okolí spojený s ubytovaním v prírode je ako stvorený pre Vás.

Trnava - Malý Rím

Keď sa rozhodnete zavítať do krajského mesta Trnavazápadnej časti Slovenska, možno budete očarení históriou tohto mesta a rovnako aj jeho pamiatkami. Prívlastok „Malý Rím“ nedostala Trnava náhodne, ale vďaka niekoľkým unikátnym kostolom, ktoré sa v nej nachádzajú.

Pozoruhodnými sú aj mestské hradby, Bernolákova brána, amfiteáter či rôzne kultúrne akcie konajúce sa po celý rok, ale najmä v lete, keď Trnava priláka množstvo turistov zo zahraničia. Schladiť sa môžete na mestských kúpaliskách Castiglione či Kamenný mlyn, alebo v aquaparku Relax Aqua & Spa, kde nájdete oddych i zábavu. Na pešej zóne alebo priamo na námestí si môžete pochutnať na dobrých špecialitách a chutnej káve či zmrzline.

Bohaté možnosti ubytovania pri návšteve Trnavy

Trnava ponúka svojim návštevníkom veľké množstvo možností na ubytovanie. Od luxusných hotelov, nachádzajúcich sa priamo v historickom centre mesta až po rôzne lacnejšie ubytovne, chaty či chatky v blízkom okolí.

Každý z nás preferuje niečo iné. Niekto je skôr mestský typ a uprednostňuje pobyt a ubytovanie v meste, iný má zasa radšej pokojnejšie a tichšie miesto, a preto vyhľadáva ubytovanie mimo mesta, napr. v prírode blízko lesa.

Chaty Trnava 2

Dobrou voľbou môžu byť aj rôzne penzióny, apartmány, ktoré ponúkajú služby na úrovni drahých hotelov. Tým, ktorí za prácou cestujú, môžu celoročne poslúžiť ubytovne priamo v Trnave alebo v jej blízkom okolí.

Štýlové chaty a chatky v Trnave a okolí

Ak patríte k ľuďom, ktorí milujú dobrodružstvo, fandia turistike, majú radi dobrú spoločnosť a priateľov, tak ubytovanie v tichom prostredí malebnej prírody je to pravé pre Vás!

Ubytovanie v chatách a chatkách vyhľadáva čoraz viac ľudí, dokonca aj rodiny s deťmi, aby tak unikli hluku veľkomesta, každodennému stresu a lákadlám v podobe obchodov a nákupných centier. Vtedy je príroda tou najlepšou voľbou!

Trnava a najmä jej blízke okolie ponúka ubytovanie v chatách a chatkách v takých lokalitách, ktoré poskytujú viaceré tipy a možnosti na celodenné výlety i rôzne športové aktivity. Ďalšou nespornou výhodou ubytovania v chatách je aj fakt, že môžete ušetriť niekoľko desiatok eur, ktoré by ste bezpochyby utratili v drahšom type ubytovania, napr. v hoteli či penzióne.

Pobyt v chate či chatke má svoje nespochybniteľné čaro a vie doslova človeka nabiť energiou do ďalších dní. Užiť si to môžete o to viac, ak ste aj v detstve trávili na chate nejedny prázdniny spolu so svojim rodičmi a súrodencami, možno kamarátmi.

Chaty Trnava 3

Chaty a chatky v blízkom okolí Trnavy vedia ponúknuť maximálny komfort svojim návštevníkom. Nájdete v nich plné vybavenie, vlastné sociálne zariadenia, TV, možnosť bezplatného pripojenia na internet, ktorú môžete, ale aj nemusíte využiť. To závisí len od Vás!

Samozrejmosťou mnohých chát je ponuka stravovania, terasa, vykurovanie počas celého roka, spoločenská miestnosť či sauna s vírivkou. Ak máte domáceho miláčika, pokojne ho môžete zobrať so sebou, pretože v niektorých chatách a chalupách sú domáce zvieratká povolené a vítané.

Zo svojej chaty či chatky môžete podnikať rôzne túry, výlety, prechádzky a na večer sa plní nových zážitkov budete opäť vracať do pokoja prírody a súkromia.

Chcete spoznať históriu kráľovského mesta Trnavy a zároveň si plnými dúškami užiť malebnú prírodu v jej blízkom okolí? Čaká na Vás nejedno dobrodružstvo, ktoré zažijete so svojou rodinou alebo priateľmi. Vyrazte na svoju vytúženú dovolenku do niektorej štýlovej chaty v Trnave a jej okolí a vychutnajte si relax a zábavu naplno!