Vykurované kúpacie sudy!

Sudopark je jedinečný areál zrekonštruovaných a novopostavených dreveničiek. Je umiestnený na samote, v prekrásnej prírode Chránenej krajinnej oblasti Kysuce, za dedinou Klokočov v nadmorskej výške 700 m. n. m. Hlavnou atrakciou, ktorú si u nás môžete celoročne vychutnávať, sú vykurované kúpacie sudy. Celý areál slúži na rekreáciu, krátkodobé a dlhodobé ubytovanie ale aj na spoločenské a firemné akcie. K dispozícii je Vám u nás spoločenská a školiaca miestnosť pre 35 osôb, multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, detské ihrisko, plocha na stanovanie, sauna, reštaurácia, bufet, salaš s vlastnými výrobkami a kone. Pokiaľ chcete zabudnúť na stres, oddýchnuť si od civilizácie a ruchu miest, pozývame Vás navštíviť naše "kúpele na dušu".

Areál Sudoparku s jeho drevenicami je maximálne prispôsobený komfortu a pohodliu našich hostí. Či máte záujem o romantickú dovolenku vo dvojici, v kruhu rodiny alebo väčšej skupiny priateľov, radi Vám vyjdeme v ústrety. Ubytovať sa u nás je možné v pohodlných izbách Sedliackeho domu, kompletne zariadených apartmánoch Meštianskeho dvoru a Drevenice u dvojčiat alebo samostatných dreveniciach - Kysuckej chalúpke a Drevenici u Kachliara.

Rozloženie jednotlivých dreveníc Sudoparku je nasledovné:

Sedliacky dom pozostáva z troch priestranných dvojlôžkových izieb. Každá izba je vybavená televízorom, disponuje možnosťou dvoch prísteliek a jej samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou.

Meštiansky dvor je prispôsobený pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie. Vybrať si tu môžete zo štyroch dvojizbových apartmánov s kapacitou 4 až 6 osôb. Každý z apartmánov disponuje okrem spálňovej časti obývacou izbou s možnosťou dvoch prísteliek, kompletne zariadenou kuchynkou a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Dva z týchto apartmánov sú navyše vybavené krbom.

Drevenica u Dvojčiat je tvorená dvoma štýlovými mezonetmi. Na poschodí oboch mezonetov je hosťom k dispozícii jedna štvorlôžková spálňa s kúpeľňou a toaletou. Na prízemí každého mezonetu môžete využívať príjemnú obývaciu izbu s možnosťou dvoch prísteliek, plne zariadenú kuchyňu a samostatnú toaletu. Celková kapacita jedného mezonetu predstavuje 4 až 6 osôb.

Kysucká chalúpka je vhodná pre pohodlné ubytovanie 6 až 8 osôb. V dreveničke sú pre Vás pripravené dve trojlôžkové spálne, obývacia izba s krbom, televízorom a možnosťou dvoch prísteliek. V objekte nechýba kompletne zariadená kuchynka a kúpeľňa s toaletou.

Drevenica u Kachliara disponuje kapacitou 8 až 10 lôžok. Na poschodí drevenice môžete využívať dve štvorlôžkové spálne, ktoré majú spoločnú kúpeľňu s toaletou. Prízemie drevenice je zložené z priestrannej obývacej izby s veľkým krbom a televízorom, druhej kúpeľne s toaletou a plne zariadenej kuchyne na prípravu chutnej domácej stravy.