Nová family chata + vírivka a sauna

Nová luxusná chata Polom s vírivkou a saunou pre 14 osôb za uvádzacie ceny na rok 2019!


Priestranná Chata Polom je situovaná v malebnej obci Raková, časť Korcháňovci, obklopená nádhernou scenériou okolitých lesov. Chata je vhodná pre rodinky s deťmi, turistov či nadšencov wellnessu a relaxu v pokojnom prostredí. Moderne zariadená chata disponuje maximálnou kapacitou pre štrnásť hostí. V chate ste vítaní celoročne.

Na prízemí je k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s televízorom s káblovým príjmom, CD/DVD prehrávačom, jedálenským posedením, spoločenskými hrami a zabavíte sa aj so stolným futbalom. Súčasťou spoločenskej miestnosti je kuchynský kút vybavený chladničkou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. Obed si môžete navariť na sporáku s rúrou vykurovanou drevom, ktorý Vás tiež príjemne zahreje ako krb. Z tejto spoločenskej miestnosti sa dostanete na terasu s posedením.

Na prízemí je k dispozícii aj druhá obývacia miestnosť s luxusným koženým gaučom, televízorom s káblovým príjmom, jedálenským posedením. Pohodovú atmosféru Vám dotvorí krb. Využijete tu aj moderne zariadenú kuchyňu, ktorá je vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a umývačkou riadu. Na prízemí sa ďalej nachádza 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Súčasťou prízemia chaty je aj privátne wellness. Nájdete tu masážnu osvetlenú vírivku pre 3 osoby (teplota vody až 40 °C) a infrasaunu pre dokonalú relaxáciu a oddych. Detičky sa vyšantia v detskom kútiku alebo podniknú niektorú z množstva zábavných aktivít ako napr. stolný futbal či air hockey.

Na poschodí je situovaná ďalšia 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalej sa tu nachádza 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými posteľami, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Okrem toho tu nájdete aj dve 3-lôžkové spálne, obe s manželskou a samostatnou posteľou. Využijete tu ďalšiu samostatnú kúpelňu so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Samozrejmosťou je podlahové kúrenie v celej chate a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemné spoločné chvíle strávite na terase s posedením. Letný pobyt spojíte s vonkajším grilovaním, varením guláša alebo opekaním (gril, kotlík a palice na opekanie sú súčasťou vybavenia chaty). Alebo sa môžete schladiť vo vonkajšej nafukovacej vírivke (iba v letných mesiacoch - júl, august).

Okolie Vám ponúka rôzne možnosti ako stráviť volný čas. Ak zatúžite dozvedieť sa niečo nové, navštívte neďaleké Kysucké múzeum v Čadci. Športoví nadšenci tu nájdu množstvo turistických, cyklistických či bežeckých trás a lyžiarskych stredísk. Milovníci zimných športov určite ocenia blízke zjazdovky v lyžiarskych strediskách vo Veľkej Rači, Makove či 100 metrov vzdialený lyžiarsky vlek Korcháň, ktorý však funguje iba na prírodnom snehu bez umelého zasnežovania.

Stačí si vybrať voľný termín, rezervovať ubytovanie a zažijete príjemnú dovolenku s Vašou rodinou či priateľmi. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chate Polom.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá