Letný relax v prírode a tichu

Chata Zafír je situovaná v krásnom horskom prostredí nad kysuckou obcou Klokočov. Poloha v pokojnom tichom prostredí v blízkosti lesa je zárukou výborného odpočinku a relaxu v lete ako aj v zime. Počas leta sa oplatí zamieriť do blízkeho okolia, kde turistov a cykloturistov určite zaujmú Súľovské skaly alebo Manínska a Kostolecká tiesňava. Očariť Vás môžu aj neďaleké historické pamiatky ako Považský a Lietavský hrad. V zime si tu taktiež užijete veľa zábavy. Lyžiarske strediská v Skalitom, Oščadnici alebo Makove sú rajom pre lyžiarov.

Chata Zafír Vám ponúka výbornú príležitosť na štýlovú dovolenku v tichom prostredí počas celého roka. Vďaka svojej kapacite až pre 11 osôb je výborným miestom pre pobyty rodiniek s deťmi či skupiniek priateľov, známych a kolegov.

Počas pobytu budete mať k dispozícii celý objekt, ktorý disponuje tromi podlažiami. Pri vstupe do chaty sa ocitnete na strednom podlaží, kde sa nachádza 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Na tomto podlaží sa zároveň nachádza ďalšia toaleta a spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a CD/DVD prehrávačom. S touto miestnosťou je prepojená plne vybavená kuchyňa s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

Na hornom podlaží je umiestnená jedna 2-lôžková spálňa s detskou postieľkou a jedna 3-lôžková spálňa, pri ktorých nechýba spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Využívať tu môžete aj ďalšiu spálňu so štyrmi lôžkami, disponujúcu vlastnou kúpeľňou s vaňou. Všetky spálne sú vybavené jednou manželskou posteľou.

Na dolnom podlaží chaty sa nachádza väčšia spoločenská miestnosť s barom, umývačkou riadu a príjemným posedením pre 12 ľudí. V týchto priestoroch je taktiež umiestnená kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Tu ako aj na strednom podlaží sa nachádza terasa, kde si môžete príjemne oddýchnuť napríklad pri popíjaní rannej kávičky. V priestoroch celej chaty je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou areálu chatky je krásne upravený pozemok, kde sa môžu vyblázniť Vaše ratolesti. Vy si tu zatiaľ budete môcť pripravovať chutné dobroty opekaním alebo uvariť si kotlíkový guláš. Pre deti je tu pripravený aj nafukovací bazén. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate.

Horská Chata Zafír ponúka súkromie, ticho, komfort a pohodlie počas ktoréhokoľvek ročného obdobia. Či už je príjemné leto alebo mrazivá zima, u nás budete mať o príjemnú dovolenku vždy postarané. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá