Oáza Route 66 na Slovensku !

Drevenica Home 66 je situovaná v krásnom prostredí malebnej obce Raková v Žilinskom kraji, v okrese Čadca. Je to zrekonštruovaná chalupa s interiérom v originálnom americkom štýle, doplnená artefaktami a obrazovým materiálom zo slávnej americkej cesty, Route 66. Vďaka svojej ideálnej polohe na kopci pri lese v nádhernej prírode Kysúc, predstavuje drevenica výbornú voľbu pre všetkých milovníkov ticha a pohody.

Hostia počas ich pobytu na Home 66 oceňujú predovšetkým zaistený vysoký štandard a komfort ubytovania. V drevenici je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou, ako aj štyri útulné 2-lôžkové izby a jedna 3-lôžková izba s vlastnými kúpeľňami a toaletami. Veľmi obľúbená je rovnako veľká terasa s výhľadom na protiľahlé kopce a tiež vonkajšie posedenie s grilom a krbom. Pre milovníkov wellness je tu k dispozícii luxusná fínska sauna s odpočivárňou.

Drevenicu Home 66 navštevujú skupiny priateľov, rodiny s deťmi a oceňujú ju aj pracovné kolektívy. Čo sa týka voľnočasových aktivít, blízke okolie ubytovania poskytuje výborné podmienky pre turistiku a tiež veľké množstvo cyklistických trás, bežeckých trás a lyžiarskych stredísk. Pri návšteve Home 66 však nemusíte Váš voľný čas tráviť len športom. Aby ste nabrali sily a poriadne si oddýchli, stačí len tak relaxovať, počúvať spev vtákov a nechať sa hýčkať malebnou okolitou kysuckou prírodou.