Rodinná chata so saunou a bazénom...

Chata Kysuca je situovaná v tichom prostredí beskydských lesov, v obci Raková, časť Korcháň. Od mesta Čadca je vzdialená 8 kilometrov a do známeho lyžiarskeho strediska Veľká Rača je to asi 20 kilometrov. Od januára 2019 je v prevádzke aj miestny lyžiarsky vlek vhodný pre deti a nenáročných lyžiarov, vzdialený od chaty asi 900 metrov.

U nás si užijete pokojnú atmosféru - chata sa nachádza na lúke s potôčikom. Svojou polohou tak zaručuje súkromie a dokonalý oddych pre každého. Odporúčame Vám turistiku, cyklistiku, nenáročné prechádzky, výlet do Kysuckého múzea v Čadci alebo na Skalné gule Megoňky. V zime si zalyžujete na svahoch stredísk Raková - Korcháň, Kordišov - Kýčerka i Turzovka - Bukovina.

Chata Kysuca je v celoročnej prevádzke dostupná pre maximálne 8 hostí. Objekt je vhodný pre rodiny s deťmi, prípadne pre milovníkov prírody a aktívnej zábavy.

Na prízemí chaty si pekný čas užijete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením. Súčasťou prízemia je tiež kompletne vybavená kuchyňa (el. sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar a jedálenské sedenie), vstupná chodba a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Poschodie tvoria tri spálne - dve 2-lôžkové (v jednej manželská posteľ, v druhej dva samostatné lôžka) a štvorlôžková s balkónom, manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami.

Letná terasa so záhradným nábytkom ponúka priestor na pekné momenty počas pobytu u nás. V areáli chaty je bazén s hĺbkou 1,2 m, sauna, samostatné ohnisko s posedením a lúka na športové vyžitie. Vieme Vám uschovať bicykle a lyže. Zaparkovať vozidlá môžete v zime v dvojgaráži, vzdialenej 100 m od objektu a v lete aj priamo pri chate. Príďte, tešíme sa na Vás!