Štýlová chata s vírivkou a saunou.

Štýlová chata Korcháň sa nachádza v malebnom prostredí Kysúc, neďaleko Veľkej Rače v katastri obce Raková. Chata Vám ponúka komfort a výnimočnú atmosféru, ktorá uspokojí aj najnáročnejších hostí. Z jednej strany je obklopená lesom a z druhej potôčikom. Len 200 metrov od chaty sa nachádza lyžiarsky vlek.

Chatu Korcháň tvoria dve samostatné chatky, osem izieb s celkovou kapacitou 16 lôžok + 2 prístelky. Chatky sú prepojené miestom slúžiacim na relax a zábavu.

Na prízemí každej chatky sa nachádza kompletne zariadená kuchyňa (sklo keramická varná doska, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica a potrebný kuchynský riad), ktorá je spojená so spoločenskou miestnosťou. V strede spoločenskej miestnosti je krb, LCD televízor, DVD prehrávač a hifi veža. Na prízemí tiež nájdete dvojlôžkovú spálňu, kúpeľňu a toaletu.

Poschodie každej chatky tvoria tri samostatné spálne a kúpeľňa s toaletou. V prvej spálni je manželská posteľ a šatník. Druhú izbu tvorí manželská posteľ a jedna prístelka. Tretia spálňa je riešená dvoma samostatnými lôžkami a šatníkom. Po dohode Vám radi zabezpečíme detskú postieľku.

Medzi chatkami v spoločnej relaxačnej časti nájdete vírivku, saunu, sprchy a toaletu. Novinkou sú masáže priamo na chate od našej masérky. Na poschodí tejto časti je spoločenská miestnosť so stolným futbalom, šípkami a biliardovým stolom. Športové potreby, lyže a lyžiarky si môžete odkladať v lyžiarni. Parkovanie máte zabezpečené na monitorovanom parkovisku pri chate.

Vedľa chaty je postavený presklený altánok s krbom, pieckou so železnou platňou, rúrou na pečenie, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a výčapom. Vedľa altánku máte k dispozícii posedenie pri ohnisku, gril a zabezpečíme Vám aj mäso. Pre deti máme prichystané detské preliezky, trampolínu a stolný tenis. Svojím vybavením a zariadením je chata vhodná najmä pre rodiny s deťmi ale aj skupinky, teambuilding, rodinné a firemné akcie.