Na okraji lesa v tichom prostredí!

Štýlovo vybavená Drevenička u Fujakov Vám ponúka nadštandardné ubytovanie s nádherným krbom v prekrásnom horskom prostredí Kysúc. Vďaka jej ideálnej polohe v pokojnej okrajovej časti obce Klokočov - na samote pri lese, tu prežijete nezabudnuteľné zážitky v príjemnej atmosfére v kruhu rodiny a priateľov.

Váš pobyt si viete spríjemniť širokými možnosťami športových aktivít, ktoré ponúka región Kysuce. Vychutnajte si nenáročné turistické prechádzky alebo cyklotúry krásnou prírodou. Svoje telo skvelo zrelaxujete v drevených kúpacích sudoch blízkeho Sudoparku Klokočov. Neprehliadnite ani kamenné gule Klokočovského skália, o ktorom písal aj Erich von Däniken. Návštevou Živčákovej - známeho pútnického miesta, budete nadšení a aj duševne posilnení.

Milovníkov zimných športov potešia vynikajúce podmienky na lyžovanie ako aj sánkovanie na kopci pod dreveničkou. Zalyžovať si môžete v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Areál Bílá ako aj v Snowparadise Veľká Rača.

Drevenička u Fujakov je predurčená pre aktívny odpočinok a relax v prírode v každom ročnom období. Je zariadená v príjemnom horskom štýle a disponuje celkovou kapacitou pre 6 osôb. Svojím nadštandardným vybavením predstavuje skvelé miesto na dokonalý oddych rodín s deťmi ako aj skupín priateľov a známych.

Na prízemí dreveničky sa v spoločenskej miestnosti s luxusným posedením nachádza krásny krb, televízor a rádio s CD prehrávačom. So spoločenskou miestnosťou je zároveň prepojená kuchyňa s jedálenským posedením. Na prípravu chutných jedál v nej využijete plynový sporák, elektrickú rúru, chladničku s mraziacim priestorom, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Dokonalý komfort poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí si úžasne oddýchnete v troch útulných 2-lôžkových spálňach. V spálni s pohodlnou manželskou posteľou sa nachádza priestranný balkón s výhľadom na prírodu. V ďalšej izbe sú pre Vás pripravené dve samostatné postele. V tretej spálni s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby je pre rodiny s deťmi k dispozícii detský kútik s hračkami.

Výborne oddýchnuť si môžete pri vonkajšom posedení v altánku. Krásne prechádzky po okolitom lese Vám dodajú mnoho energie a radosť z nazberaných húb a lesných plodov. Po prechádzkach či výletoch Vám určite padne vhod dobrá opekačka alebo grilovačka s priateľmi. Uvariť si tu môžete aj chutný kotlíkový guláš. Nielen na deti ale aj na dospelých tu čaká hojdačka. Svoje autá odparkujete priamo pri dreveničke.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.