Cenovo veľmi výhodné ubytovanie!

Rekreačný domček Márk je situovaný v tichej časti kúpeľného mestečka Veľký Meder, vo vzdialenosti približne 1,5 km od obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus. Ak plánujete návštevu alebo dovolenku vo Veľkom Mederi a chcete odpočívať v tichom pokojnom prostredí s dostatkom súkromia, srdečne Vás k nám pozývame. Okrem skvelého relaxu v krytom komplexe ako aj vonkajšom areáli neďalekého termálneho kúpaliska s ponukou množstva atrakcií, si Váš voľný čas môžete spríjemniť taktiež príjemným prechádzkami a cyklistickými túrami blízkym okolím. Radi Vám k tomu zapožičiame zdarma aj 4 naše bicykle.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v útulne zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 8 osôb. Ubytovanie je veľmi vhodné pre páry, rodinky s deťmi či skupiny priateľov, ktorí si môžu prenajať domček v celosti len pre seba, resp. zvlášť po jednotlivých izbách.

Súčasťou domčeka sú dve 4-lôžkové izby s televízorom, francúzskou posteľou a dvomi samostatnými posteľami, pri ktorých môžete využívať vždy vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži spoločná, plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a potrebným riadom.

Pre príjemný oddych môžu ubytovaní hostia využívať vonkajšiu terasu domčeka so záhradným posedením, s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Parkovanie Vašich áut je zaistené v uzavretom dvore domu, ktorý je spoločný s majiteľmi ubytovania.