Nové apartmány za super cenu!

Príďte sa ubytovať do našich novovybudovaných Apartmánov Smith, ktoré sú situované v tichom prostredí známeho rekreačného mesta Veľký Meder.

Najväčšou zaujímavosťou mesta Veľký Meder je obľúbené termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder. Tu si dokonale oddýchnete vo wellness centre s rôznymi procedúrami alebo si aktívne zaplávate vo viacerých vnútorných i vonkajších bazénoch. Najviac sa však potešia tí najmenší, ktorí tu majú možnosť vyblázniť sa v detskom bazéne, kútiku, ihrisku alebo aj v lezeckom parku Tarzánia. V okolí Veľkého Medera si môžete zajazdiť na koni, na bicykli alebo si spraviť výlet do Gabčíkova, Komárna i Dunajskej Stredy.

Ponúkame Vám komfortné celoročné ubytovanie v štyroch apartmánoch s celkovou kapacitou pre 19 osôb. V období od októbra do mája je ubytovanie vhodné len pre maximálne 14 osôb. Naše apartmány predstavujú ideálne ubytovanie pre rodinné pobyty i pobyty väčších skupín. K dispozícii sú apartmány v nasledovnom rozložení:

- jeden 2-lôžkový apartmán s manželskou posteľou bez vykurovania s terasou a vonkajším posedením,
- jeden 3-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a poschodovou posteľou (vhodný skôr pre dve dospelé osoby a dve deti), bez vykurovania s terasou a vonkajším posedením,
- jeden 6-lôžkový apartmán s 2-lôžkovou a 4-lôžkovou spálňou, televízorom a kúpeľňou v každej spálni,
- jeden 8-lôžkový apartmán s dvomi 4-lôžkovými spálňami, balkónom a spoločenskou miestnosťou s televízorom.

Apartmány sú nadštandardne zariadené, v každom z nich sa nachádza manželská posteľ, televízor, kuchynka s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou každého z nich je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V kruhu priateľov a rodiny si môžete posedieť a grilovať vo veľkom altánku. K dispozícii je tiež veľký kotlík a Vy si tak uvaríte pravý kotlíkový guláš. Detičky sa potešia pieskovisku, hojdačke i preliezkam. V blízkosti od ubytovania sa môžete naobedovať alebo navečerať v dobrej reštaurácii. Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. Ak pricestujete vlakom alebo autobusom, veľmi radi Vám pomôžeme s prepravou k ubytovaniu. Už teraz sa tešíme sa na Váš pobyt v našich Apartmánoch Smith.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí