Skvelé ubytovanie v blízkosti kúpaliska!

Štýlové Lakó apartmány sú ideálnym miestom pre prežitie skvelej dovolenky. Vďaka ich výbornej polohe priamo v centre Veľkého Medera a len 800 m od kúpaliska Thermal Corvinus tu prežijete krásne chvíle v kruhu rodiny, priateľov a známych.

Počas Vášho pobytu si tu môžete vychutnávať množstvo zábavy a relaxu v blízkom termálnom kúpalisku. Oplatí sa navštíviť aj neďaleké kúpaliská v Dunajskej Strede či Gabčíkove. Váš voľný čas si spestríte taktiež večernými prechádzkami mestom. Osvieženie počas horúcich letných dní Vám ponúkajú mnohé miestne reštaurácie a kaviarne.

Lakó apartmány Vám ponúkajú príjemné ubytovanie v 4 útulných apartmánoch s celkovou kapacitou pre 15 osôb. Vybrať si tu môžete z nasledovných možností:

- dva 3-lôžkové apartmány umiestnené v rekreačnom dome so samostatnými vchodmi, ktoré sú využiteľné len počas letnej sezóny,
- dva 4-lôžkové apartmány v rodinnom dome so samostatnými vchodmi, ktoré sú k dispozícii počas celého roka.

APARTMÁNY V REKREAČNOM DOMČEKU (v prevádzke len počas leta):
K dispozícii sú Vám dva 3-lôžkové apartmány štúdiového typu. V prvom apartmáne sa nachádza komfortná manželská posteľ a samostatné pevné lôžko. V druhom apartmáne je manželská posteľ a rozkladací gauč, slúžiaci pre prespanie 1 až 2 osôb. Súčasťou oboch apartmánov je kuchynský kút vybavený dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Každý apartmán disponuje televízorom, vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou, samostatným vchodom a terasou s vonkajším posedením.

APARTMÁNY V RODINNOM DOME (v prevádzke počas celého roka):
Využiť tu môžete dva 4-lôžkové apartmány, umiestené na prízemí domu. V každom sa nachádza spálňa s televízorom, manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Chutné jedlo si pripravíte vo vlastnej kuchyni každého apartmánu, vybavenej dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Apartmány zároveň disponujú kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V záhrade si posedíte na krytej terase s možnosťou grilovania na záhradnom krbe.

Vo všetkých štyroch apartmánoch je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie je možné priamo v uzatvorenom areáli ubytovania pod dohľadom vstupnej kamery. K pobytu u nás poskytujeme aj čierne náramky.

Príďte si k nám oddýchnuť a zažiť krásy mesta Veľký Meder, kde Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemných apartmánoch. Tešíme sa na Vás!