Len 10 minút od termálneho kúpaliska!

Apartmány Radoslav Stojanov sa nachádzajú v tichom prostredí okrajovej časti kúpeľného mesta Veľký Meder, len 10 minút príjemnej pešej chôdze od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Vďaka ideálnej polohe ubytovania si tak naši hostia môžu počas celého pobytu vychutnávať skvelý relax v termálnych bazénoch kúpaliska s rôznymi atrakciami a wellness službami, ako aj príjemné prechádzky rozľahlým lesoparkom či romantické posedenia v miestnych kaviarňach a reštauráciách. Milovníkom kultúrno-historických pamiatok môžeme vrelo odporučiť návštevu blízkeho plávajúceho vodného mlyna v Kolárove, ku ktorému vedie najdlhší celodrevený zastrešený most v Európe a v jeho areáli sa nachádza skanzen ľudovej kultúry aj Múzeum vodného mlynárstva. V okruhu 20 kilometrov od ubytovania sa oplatí vycestovať do Dunajskej Stredy, kde sa nachádza Žitnoostrovské múzeum s kaštieľom a Galéria súčasných maďarských umelcov.

Celoročne Vám ponúkame nové, zrekonštruované a komfortné ubytovanie v samostatných Apartmánoch Radoslav Stojanov, nachádzajúcich sa vo dvore rodinného domu, s celkovou kapacitou 13 lôžok (vrátane prístelky). Hosťom sú tu k dispozícii tri 4-lôžkové apartmány s balkónmi, pričom v jednom z nich je možné doplniť podľa potreby ešte jednu prístelku (formou rozťahovacieho kresla). V každom apartmáne sa okrem pohodlných postelí a televízora nachádza aj plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Súčasťou každého apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa s toaletou a možnosť využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet počas celého pobytu.

V príjemnej rozľahlej záhradnej časti ubytovania s množstvom nádherných kvetín, terasou s posedením, altánkom, dvomi vonkajšími krbmi, grilom a záhradnou hojdačkou si môžu hostia výborne oddýchnuť v kruhu rodiny či priateľov a vychutnávať si tak spoločné chvíľky pri grilovačke, spoločenských hrách, alebo pri hraní futbalu, basketbalu či kúpaní sa v bazéne. Naši najmenší hostia sa istotne skvelo vyšantia na pripravenom detskom ihrisku s pieskoviskom, hračkami, hojdačkou, preliezkami, šmýkačkami, detským futbalom a detským bazénom. Pohodlné parkovanie Vašich áut je samozrejme možné hneď pri apartmánoch.

Príďte zažiť Vašu vysnívanú dovolenku k nám, radi sa o Váš komfort postaráme! Tešíme sa na Vás!