Apartmány blízko termálneho kúpaliska

Apartmány Rebeka sa nachádzajú v známom kúpeľnom meste Veľký Meder, na juhu Slovenska. Od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder sú vzdialené zhruba 500 metrov. Vďaka výbornej polohe v teplej klimatickej oblasti je Veľký Meder obľúbený nie len u domácich ale aj u zahraničných návštevníkov. Z obľubou ho navštevujú hlavne klienti z Českej Republiky.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v piatich apartmánoch s celkovou kapacitou 20 lôžok. K dispozícii je jeden trojlôžkový apartmán, tri štvorlôžkové apartmány a jeden päťlôžkový apartmán.

Každý apartmán je vybavený novým nábytkom, televízorom, WiFi pripojením na internet, vlastnou kúpeľňou, toaletou a kompletne zariadenou kuchyňou s chladničkou, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Každý apartmán disponuje vlastným posedením a grilom na terase.

Pre deti sme pripravili hojdačku a detské ihrisko s možnosťou hrania loptových hier. Parkovanie máte zabezpečené priamo vo dvore apartmánov. V blízkosti ubytovania sa nachádzajú rôzne obchody, kaviarničky a reštaurácie. V prípade potreby radi zabezpečíme odvoz a dovoz z autobusovej a vlakovej stanice. Srdečne sa tešíme na Vašu návštevu vo Veľkom Mederi.