AKCIA NA LETO! EŠTE VOĽNÉ TERMÍNY!

Apartmány Karol sú situované v atraktívnej časti Veľkého Medera, v blízkosti historického centra mesta a vo vzdialenosti len 700 metrov od termálneho kúpaliska. Príďte sa k nám zrelaxovať a načerpať nových síl. Vďaka veľmi dobrej polohe apartmánov to od nás budete mať iba na skok do termálnych bazénov známeho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder, čo zabezpečí, že sa počas Vašej dovolenky budete môcť naplno venovať iba oddychu a relaxácii.

Ubytovať sa u nás môžete v 9 príjemne zariadených apartmánoch. Či už dovolenkujete vo dvojici alebo cestujete celá rodinka, radi sa Vám kapacitne prispôsobíme. K výbave každého apartmánu patrí spálňová časť s manželským dvojlôžkom a možnosťou jednej až dvoch prísteliek, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a kuchynka s jedálenským posedením. V kuchynke je Vám k dispozícii okrem kompletného kuchynského príslušenstva aj chladnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra a elektrická dvojplatnička. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou oploteného areálu je altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Pre Vaše ratolesti máme pripravené detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkami a trampolínou. Vaše autá si u nás môžete bezplatne zaparkovať priamo vo dvore ubytovania. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú pohody, relaxu a príjemných zážitkov.