volné apartmány na Vianoce a Silvester

Apartmány Gerhát sa nachádzajú v pokojnom prostredí kúpeľného mesta Veľký Meder, vo vzdialenosti len 10 minút pešou chôdzou od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadených štyroch apartmánoch s kapacitou 4 lôžok (s možnosťou jednej prístelky) a ďalších dvoch štvorlôžkových izbách. Každý apartmán a izba je vybavená WiFi pripojením na internet, televízorom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a slnečnou terasou s vonkajším posedením. Všetky apartmány navyše disponujú kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenským posedením. Možnosť prípravy vlastnej strany nie je odoprená ani hosťom ubytovaným v štvorlôžkových izbách, k dispozícii majú jednu spoločnú kuchyňu.

Pri apartmánoch nechýba možnosť posedenia v altánku, grilovania a opekania v záhradnom krbe. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť na hojdačkách, preliezkách, v detskom ihrisku či na šmykľavke. Pekne upravený areál apartmánov so záhradnou hojdačkou dotvára pokojnú a príjemnú atmosféru počas celej Vašej dovolenky. Tešíme sa na Vašu návštevu.