Dom s krásnym výhľadom na Súľovské skaly

Novopostavený Rekreačný dom Roháč je situovaný v krásnej obci Súľov. Má skvelú východiskovú polohu pre výlety a turistiku v celej oblasti Súľovských skál.

Určite Vám odporúčame výlet na Hrad Lietava či Budatínsky zámok. Ak nie ste milovníkom dvoch kolies, čakajú na Vás mnohé turistické chodníky. S deťmi navštívte Ekoskanzen Lietavská Svinná. V zime lákajú svahy neďalekých lyžiarskych stredísk Ostredok, Ski Park Rajecká Lesná alebo Veľké Ostré.

Naše celoročne dostupné ubytovanie je vhodné 11 osôb a je tvorené spoločenskou miestnosťou s priamym vstupom na vonkajšiu terasu a nádherným výhľadom na blízke Súľovské skaly. V pokoji sa usaďte a vychutnajte si sledovanie televízie na káblový príjem alebo si vypočujte rádio. Rodinnú atmosféru utuží krb slúžiaci na vykurovanie objektu. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kuchyňa. V nej nájdete všetko potrebné: plynový sporák, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Svoje gurmánske špeciality si vychutnáte za jedálenským stolom so stoličkami.

Pre pohodlný spánok a komfort sme pre Vás pripravili dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou a prístelkou a jednu 4-lôžkovú spálňu s dvomi samostatnými posteľami a jednou poschodovou posteľou vhodnou pre deti. Samozrejmosťou je kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. Okrem tejto kúpeľne je k dispozícii aj samostatná toaleta. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Voľný čas príjemne strávite v kruhu Vašich blízkych u nás v záhrade. Počas teplých letných dní si môžu hostia nerušene posedieť na vonkajšej terase alebo v altánku s možnosťou grilovania alebo varenia kotlíkového gulášu. Zabezpečená je aj úschovňa bicyklov a parkovanie Vašich 4 áut v garáži.

Ak máte chuť oddýchnuť si v prírode a načerpať nové sily, obec Súľov - Hradná v spojení s našim ubytovaním je tým správnym miestom pre Vás. Tešíme sa na Vašu návštevu!