Príjemný apartmán za výhodnú cenu!

Apartmán Marcel je situovaný v centre dediny Súľov, nachádzajúcej sa pod masívnymi Súľovskými skalami, približne 10 kilometrov od mesta Bytča. Ubytovanie u nás je vhodné najmä pre rodiny s deťmi, ktoré si chcú užiť prírodu ako relax na okolitých turistických a cyklistických chodníčkoch.

Turistami navštevovaná národná prírodná rezervácia Súľovské vrchy láka najmä svojimi výraznými skalnými útvarmi a Hradom Súľov, ktorý bol postavený priamo medzi mohutnými skalami. Návštevníci sa tu pokochajú zaujímavými skalnými vežami, oknami a bralami so zaujímavým tvarom. Nájdete tu aj mnohé náučné chodníky, ktoré Vás zavedú medzi tie najzaujímavejšie prírodné úkazy. Milovníci koní si môžu zajazdiť na Ranči Súľov a tí najmenší sa rovnako potešia jazdou na koni vedenom inštruktorom. V zime si môžete zalyžovať na vleku v Súľove - Hradná, vzdialenom približne 4 kilometre.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre pohodlné prespanie 6 osôb. Hostia apartmánu môžu spoločné chvíle stráviť v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenským stolom a stoličkami. Apartmán ďalej pozostáva z jednej 2-lôžkovej spálne s televízorom so satelitným príjmom a jednej 4-lôžkovej spálne. Pre hostí je tu k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou, ako aj samostatná toaleta. V celom ubytovaní je k dispozícii WiFi pripojenie na internet.

Vaše autá si môžete zaparkovať na ulici priamo pri ubytovaní, kde je vždy dostatok parkovacích miest. Radi u nás ubytujeme aj Vášho domáceho miláčika. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a vrátite sa opäť. Tešíme sa na Vás!