Penzión a kemp pre stany a karavany!

Penzión Štefánik a stanový kemp nájdete v pokojnom prostredí malebnej obce Súľov - Hradná, v blízkosti známych Súľovských skál. Penzión je tvorený dvomi budovami (vrátane reštaurácie) a rozľahlou trávnatou plochou určenou pre dovolenkujúcich v stanoch a karavanoch. Ak hľadáte miesto pre aktívny i pasívny oddych, už nehľadajte. Spojenie zábavy i nerušeného oddychu je ideálne pre rodinky s deťmi, skupinky priateľov i seniorov. Kempovanie v stanoch či karavanoch je výbornou voľbou pre školy v prírode, školské výlety ale i firemné a teambuildingové akcie.

Nádherné okolie Vás zláka na romantické prechádzky a turistické i cyklistické výlety. Súľovské skaly sú považované za jedny z najkrajších na Slovensku. Nevynechajte určite ani náučný chodník na Súľovský hrad, výstup na Žibrid alebo prekrásny Hlbocký vodopád. Pre tých trochu menej aktívnych návštevníkov bude určite zaujímavá návšteva neďalekých kúpalísk a kúpeľov alebo spoznávanie pamiatok okolitých miest. V zimnom období sa tešte na poriadnu lyžovačku v lyžiarskom stredisku Makov.

Penzión Štefánik ponúka celoročne kvalitné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 40 osôb. Pre ľudí, ktorí milujú prírodu a chcú sa k nej dostať čo najbližšie je ideálny priestranný areál kempu s rozľahlou trávnatou plochou pre stany i karavány. Jeho celková kapacita je 150 stanov.

V penzióne na Vás čakajú komfortne zariadené izby. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

- 4x 2-lôžková izba,
- 4x 3-lôžková izba,
- 1x 4-lôžková izba (2+2),
- 4x Rodinná izba, každá rodinná izba je tvorená jednou 2-lôžkovou spálňou a obývacou izbou s gaučovým sedením, slúžiacim ako prístelka pre 2 osoby.

Všetky izby majú vo výbave manželské alebo samostatné lôžka a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. V rodinnej izbe je Vám k dispozícii televízor so satelitným príjmom a prístup na balkón. Prežitie nezabudnuteľných chvíľ plných pohody a relaxu si vychutnáte aj v spoločenskej miestnosti, vybavenej televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom, videom a spoločenskými hrami. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je možné využívať v celom areáli penziónu.

Areál penziónu a kempu ponúka zábavu i relax. U nás si môžete grilovať, opekať, uvariť chutný guláš a radi Vám tu zorganizujeme aj Vašu rodinnú oslavu či firemnú akciu. Pre detičky a školské výlety je tu tiež zaujímavý priestor. Vybláznia sa na ihrisku s preliezkami, šmýkačkami a hojdačkou, vyskáču na trampolíne. Na Vaše firemné akcie Vám poskytneme školiacu miestnosť s tabuľou a projektorom. Vo voľnom čase si zahráte stolný tenis. Príjemne sa budete cítiť aj v našej reštaurácii s terasou. Na požiadanie Vám poskytneme plnú penziu. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo v areáli penziónu.

Príďte k nám a prežite nezabudnuteľnú dovolenku spätú s prírodou. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá