Príjemná drevenička v tichom lese

Poľovnícka chata Kaňa sa nachádza v tichom prostredí lesa, ktorý patrí do katastra malebnej obce Plevník - Drienová, nachádzajúcej sa v okrese Považská Bystrica na severozápade Slovenska. Pre milovníkov turistiky a cykloturistiky je toto miesto s prekrásnou prírodou Bytčianskej doliny, riečkou Drienovka a Súľovskými vrchmi úplným rajom na zemi. Spríjemniť Váš pobyt si môžete napríklad príjemnými lesnými prechádzkami s možnosťou zberu húb či lesných plodov. Ak túžite po dovolenke v tichom prostredí lesa, s dokonalým pokojom aj súkromím, je pre Vás táto drevenička ideálnou voľbou.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Poľovníckej chate Kaňa s celkovou kapacitou pre 20 osôb. Hosťom sú tu k dispozícii dve priestranné spoločenské miestnosti. V jednej z nich je možné vďaka rozlohe a vybaveniu usporiadať rodinnú oslavu či firemný teambuilding až pre 40 osôb. Nechýba tu posedenie s drevenými stolmi a stoličkami, pohodlná sedacia súprava, krb, televízor so satelitným príjmom, DVD/CD prehrávač, video, rádio, rôzne spoločenské hry a priestor na zábavu aj tanec.

Svoje obľúbené jedlá si môžu ubytovaní hostia pripravovať v nadštandardne zariadenej kuchyni, vybavenej sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou tejto časti chaty je aj spoločná kúpeľňa s dvomi samostatnými toaletami. Na poschodí je pre hostí pripravených 5 útulných 4-lôžkových izieb s pohodlnými posteľami a voňavou posteľnou bielizňou. Na spoločnej chodbe majú hostia k dispozícii ďalšiu toaletu s umývadlom.

Príjemný čas je možné stráviť aj v rozľahlej záhrade s posedením, kde si najlepšie užijete kľud, oddych a načerpáte novú energiu do ďalších dní. Poľovnícka chata Kaňa je ako stvorená pre Vašu ideálnu dovolenku s rodinou, priateľmi, spolužiakmi či spolupracovníkmi. Príďte a presvedčte sa! Tešíme sa na Vás!

Pivničné priestory využíva Poľovnícky spolok ako poľovnícke zariadenie pre svoje účely a nie sú súčasťou prenájmu objektu. Chatu na základe skúseností neprenajímame študentom a skupinám mladých ľudí za účelom osláv. Za pochopenie vopred ďakujeme. Nástup na ubytovanie je od 14:00 hod. a koniec ubytovania je do 10:30 hod. Skorší nástup či neskorší odchod je možný len po dohode s ubytovateľom za poplatok 5 EUR/hodina naviac.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí