Štýlová drevenička pod Súľovským skalami

Romantickú Kolibu Pod Skalami Súľov nájdete v nádhernom prostredí Súľovských skál v obci Súľov - Hradná, v okrese Žilina.

Nádherná okolitá príroda Súľovských vrchov Vás zláka na romantické prechádzky pešou túrou alebo na bicykloch. Popri tom si môžete nazbierať čerstvé lesné plody, huby a liečivé bylinky. Medzi najznámejšie atrakcie v okolí, ktoré sa oplatí vidieť patria: Súľovské skaly, Šarkania diera, Skalná brána v Slopoch, Zbyňovský budzogáň, Kostolecká a Manínska tiesňava, Skalné kamenné dvojkreslo, Poluvsianská skalná ihla a pod. Ak zatúžite po spoznávaní histórie, vrele odporúčame návštevu Súľovského hradu, Hradu Hričov, Lietavského či Považského hradu. Skvelý relax a zábavu si doprajete v Kúpeľoch Rajecké Teplice, na Termálnom kúpalisku Laura, kúpalisku Veronika, Považská Bystrica a Žilina. Hráčov golfu zaiste poteší možnosť zahrať si tento obľúbený šport na golfovom areáli Golf Park Rajec. Na Ranči Súľov si zas príjemne zajazdíte na koňoch. Kone ale aj iné zvieratká nájdete aj na pravej slovenskej farme SAVAJA, ktorá poteší najmä najmenších. V zime na Vás čakajú lyžiarske strediská Ski Rajecká Lesná, Straník a Winter Park Martinky.

V našej štýlovej Kolibe Pod Skalami Súľov s kapacitou pre 18 osôb, Vás radi ubytujeme počas celého roka. U nás máte na výber z týchto ubytovacích jednotiek:
- troch 4-lôžkových izieb s manželskou posteľou, jedným samostatným lôžkom a prístelkou na gauči,
- jednej rodinnej izby s jednou spálňou, s manželskou posteľou, samostatným lôžkom, prístelkou na gauči a poschodovou posteľou.

Všetky izby disponujú rovnakým vybavením, televízorom so satelitným príjmom, rýchlovarnou kanvicou, balkónom s posedením a chladničkou. Rovnako má každá izba vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom, sušičom na vlasy, uterákmi a toaletou. V celom objekte majú hostia možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Hostia môžu počas pobytu využívať aj služby recepcie, reštaurácie s barom a možnosťou celodenného stravovania. V exteriéri objektu je pre hostí pripravené posedenie pri ohni, tu si môžete uvariť skvelý kotlíkový guláš, alebo ugrilovať niečo chutné na prenosnom grile. Vaše ratolesti sa zaiste potešia detskej hojdačke a šmýkačke. Na požiadanie Vám zaistíme vypranie a vyžehlenie Vašej bielizne a taktiež zapožičiame detskú stoličku na kŕmenie (v reštaurácii). V objekte je pre detičky dostupný aj malý detský kútik s hračkami. Vaše lyže a bicykle si bezpečne odložíte v miestnosti na to určenej. Autá si bezpečne zaparkujete na parkovisku pre 20 áut. Príďte zažiť k nám romantiku a skvelý oddych v obklopení nádhernej prírody. Tešíme sa na Vás.