Chata priamo pod Súľovským hradom!

Veľkolepá Chata pod Skalami sa nachádza priamo pod Súľovským hradom v krásnej obci Súľov - Hradná, ktorá je vzdialená necelých 8 km od mesta Bytča. Prežijete tu tak skvelú dovolenku v obkolesení jedinečnej prírody s neuveriteľným výhľadom na skaly a okolitú prírodu.

Súľovská kotlina je ideálna najmä pre milovníkov cyklistiky a turistiky. Úžasnú prírodu tu zažijete zo sedla bicykla, ako aj prechádzkami po veľkom množstve značených chodníkov. Vyjsť alebo vyliezť môžete na krásne Súľovské skaly alebo zrúcaninu blízkeho Súľovského hradu. Deti sa potešia návšteve miestneho ranču. Počas leta sa osviežite v bazénoch termálnych kúpalísk v Rajeckých Tepliciach. V zimnom období sa môžete posánkovať na okolitých kopcoch, prípadne si zalyžovať na vzdialenejších zjazdovkách lyžiarskeho strediska Veľká Rača, Makov a Bíla na Morave.

Chata pod Skalami je moderne zariadená chata, ktorá ponúka ubytovanie pre 8 až maximálne 12 hostí. Oddýchnuť a načerpať novú silu tu môžete počas celého roka v komfortne zariadených izbách.

Spoločný čas v kruhu najbližších sa dá tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti, ktorá je vybavená televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Tiež sa tu nachádza štýlový krb a jedálenský stôl so stoličkami. K príprave jedál slúži plne vybavená kuchyňa, ktorá je prepojená so spoločenskou miestnosťou. Dokonalý komfort poskytujú dve toalety - jedna samostatná a jedna v kúpeľni so sprchovacím kútom. V chate sú Vám k dispozícii tri 4-lôžkové spálne. Dve spálne majú jednu manželskú posteľ a jedno pevné lôžko, ktoré po rozložení využijú 2 osoby. Tretia spálňa má dve samostatné lôžka s možnosťou rozloženia a využitia tak pre dve až štyri osoby. Celá chata je zabezpečená WiFi pripojením na internet.

Krásy okolitej prírody si vychutnáte z lavičky na veľkej letnej terase. Na prípravu jedla poslúži gril, kotlík na varenie gulášu ako aj ohnisko s možnosťou opekania. Svoje pripravené jedlo sa dá zjesť v drevenom altánku s posedením. Deti sa vyhrajú s hračkami, na pieskovisku, prípadne sa s dospelými zabavia na veľkej záhradnej hojdačke. Uschovať si svoje lyže prípadne bicykle môžete v samostatnej miestnosti vo vnútri chaty. Pre všetkých hostí je zabezpečené parkovanie pri chate na rozsiahlej lúke.

Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľné chvíle v kruhu svojich najbližších a že sa k nám s radosťou budete vracať, aby ste objavili všetky krásy tohto kraja. Tešíme sa na Vás v Chate pod Skalami.