Rodinné prostredie, bazén, gril

Penzión One sa nachádza na južnom Slovensku v tichom prostredí obce Dolný Oháj, vzdialenej len 6 km od známej kúpeľnej obce Podhájska, ktorá je preslávená termálnym kúpaliskom. Ak teda hľadáte ideálne miesto na rekreáciu a dokonalý relax, pozývame Vás do nášho ubytovacieho zariadenie, ktoré Vás hneď pri príchode upúta utúlnosťou a rodinným prostredím.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 34 lôžok. K dispozícii je 7 dvojlôžkových, 4 trojlôžkové a 2 štvorlôžkové izby. Každá izba je moderne zariadená a vybavená televízorom, klimatizáciou a vlastným sociálnym zariadením. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť prenájom celého objektu a možnosť doobjednania si stravovania. Stravu podávame v kompletne zariadenej jedálni s kuchyňou, denným barom s krbom, veľkým televízorom, DVD prehrávačom a ďalšou audio technikou. Celý objekt Vám navyše ponúka možnosť pripojenia na internet prostredníctvom WiFi.

Najväčšou atrakciou ubytovania je bezpochyby veľký vonkajší bazén, sauna, posedenie na terase s krbom, posedenie pri jazierku a rôzne atrakcie pre deti ako sú detské ihrisko, pieskovisko, preliezky a trampolína.

Ubytovanie One Vám ponúka možnosť dokonalej dovolenky so zaručeným komfortom. Príďte sa presvedčiť na vlastnej koži. Tešíme sa na Vašu návštevu.