Krásny nový Zrub Pod Kriváňom!

Krásny novopostavený masívny kanadský Zrub Pod Kriváňom sa nachádza v malebnej obci Liptovská Kokava, v obkolesení Západných a Nízkych Tatier. Zrub sa právom pýši prekrásnym výhľadom na jeden z pokladov Slovenska - Kriváň. Srdečne uvítame rodinky s deťmi, skupinky priateľov i známych a všetkých dobrých ľudí.

Ak hľadáte miesto pre relax a zároveň máte radi aktívnu dovolenku, tak ste si vybrali správne. Čakajú tu na Vás výborné podmienky pre turistiku či cyklistiku. Spravte si výlet do Demänovskej a Račkovej doliny, počlnkujte sa s Vašimi ratolesťami priamo na Štrbskom plese alebo si nazbierajte chutné lesné plody či huby. Prekrásne prostredie Vás nielen očarí, ale je vhodné aj pre pobyty alergikov a astmatikov. Svieži a čistý horský vzduch priaznivo vplýva na liečbu akýchkoľvek dýchacích problémov. Po aktívnych dňoch padne vhod zaisto návšteva termálnych kúpalísk ako napríklad Aquapark Tatralandia či AquaCity Poprad.

Zrub Pod Kriváňom poskytuje celoročne komfortné ubytovanie v dvojpodlažnom celodrevenom dome s maximálnou kapacitou pre 16 osôb (vrátane prísteliek).

Na prvom podlaží je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a možnosťou dvoch prísteliek na samostatnom lôžku. Priestranná obývacia miestnosť (s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom s CD prehrávačom) je prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Na prípravu chutnej domácej stravy Vám poslúži keramická varná doska s plynovou rúrou, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica a mikrovlná rúra. Z kuchyne sa dostanete priamo na vonkajšiu terasu, kde si v pokoji vychutnáte rannú kávičku s prekrásnym výhľadom.

Druhé podlažie tvoria dve 2-lôžkové izby (s manželskou posteľou) s dvomi prístelkami na samostatnom lôžku a ďalšia 2-lôžková izba (s manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom) s možnosťou dvoch prísteliek tak isto na samostatnom lôžku. Na poschodí je Vám k dispozícii aj ďalšia rovnako vybavená kuchyňa s televízorom. Všetky izby v zrube disponujú vlastnou kúpeľňou (buď so sprchovým kútom alebo vaňou) a vlastnou toaletou. V priestoroch celého objektu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Aby ste sa u nás cítili naozaj výnimočne, na záhrade zrubu sme pre Vás pripravili terasu a gril, kde si príjemne posedíte s rodinkou či priateľmi. Vaše ratolesti sa medzitým vyskáču na trampolíne, pohojdajú na hojdačke a pošmýkajú na šmýkačke. Radi Vám poskytneme aj miestnosť na úschovu Vašej športovej výbavy. Hlavne maminky malých detičiek určite poteší prítomnosť práčky a žehličky. Celý zrub je prispôsobený pohodlnému pobytu rodiniek s malými aj veľkými detičkami.

Ešte stále váhate kam na dovolenku? Už nemusíte, zavítajte priamo k nám a prežite svoju dovolenku snov! Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov