Ideálne pre rodiny i teambuilding

Penzión Agrorelax sa nachádza v čarovnom prostredí Pienin. Je situovaný na okraji lesa, neďaleko obce Veľký Lipník (cca 300 metrov). Tiché prostredie je zárukou súkromia a dokonalej pohody. V Pieninách tak môžete prežiť skvelú dovolenku plnú aktívneho oddychu a nezabudnuteľných zážitkov.

V penzióne Agrorelax ponúkame ubytovanie s kapacitou 20 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovať sa môžete v piatich izbách, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet.

Hostia majú k dispozícii kompletne zariadenú kuchyňu a spoločenskú miestnosť, v ktorej servírujeme raňajky vo forme bufetových stolov. Spoločné priestory s kapacitou 40 miest sú ideálne na rodinné oslavy, školenia, semináre a firemné akcie rôzneho druhu.

Dokonalý relax zažijete v našej oddychovej zóne s masážnymi kreslami. Využiť tiež môžete služby nášho maséra, malú telocvičňu či posilňovňu. Bližšie informácie o všetkých možnostiach príjemného relaxu v našom areáli Vám poskytneme e-mailom či telefonicky.

Súčasťou areálu sú dva veľké altánky s krbom a posedením, ktoré sú využívane hlavne v letnom období. Pre najmenších sme pripravili detské ihrisko s preliezkami a hojdačkami. K dispozícii sú tiež tenisové kurty, volejbalové a trávnaté ihrisko a v zime klzisko. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri penzióne.

V okolí penziónu nájdete mnoho turistických a cyklistických trás, kultúrnych pamiatok a atrakcií. Spomenieme Ľubovniansky hrad, Haligovské skaly či splav Dunajca na drevených pltiach. U nás môžete sledovať výrobu ovčieho syra i starostlivosť o ovce a okúsiť tak chuť vidieka.