Chata s krbom v krásnom tichom prostredí

Chatu Pukanec nájdete v nádhernom horskom prostredí Štiavnických vrchov, v tichej pokojnej časti chatovej osady malebnej obce Pukanec. Výborná poloha chaty pri lese s dostatkom súkromia a pokoja je priam ideálna pre trávenie rodinných dovoleniek. Vychutnávať si tu budete môcť hubárčenie, príjemné nenáročné lesné prechádzky ako i horské a cyklistické túry. Venovať sa môžete aj spoznávaniu miestnej baníckej histórii, rybolovu v okolitých blízkych jazerách alebo vyskúšaniu hrnčiarskeho umenia v miestnom Hrnčiarskom múzeu.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 7 až 8 osôb. V chate je hosťom k dispozícii okrem štvorlôžkovej spálne s kachľovou pecou aj príjemná spoločenská miestnosť s krbom a rádiom, v ktorej sú zároveň umiestnené ďalšie tri pevné lôžka s možnosťou využitia jednej prístelky na pohovke. Na prípravu vlastného stravovania Vám v objekte poslúži plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, tradičnou pecou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou chaty je zároveň kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pri chate nechýba altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a opekania vo vonkajšom krbe alebo na otvorenom ohnisku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.