Moderná chata pri lese, blízko jazera!

Pozývame Vás do zrekonštruovanej Chaty Margarétka, ktorá sa nachádza v známej a stále sa rozvíjajúcej turistickej a rekreačnej lokalite "Počúvadlianske jazero", priamo pod legendárnym vrchom Sitno, neďaleko historického mesta Banská Štiavnica. Práve toto mesto ponúka bohaté možnosti na výlet. Spoznávať v ňom môžete Botanickú záhradu, Banské múzeum v prírode, Starý alebo Nový zámok a iné atrakcie. Leto je ideálne na plávanie i lov rýb v Počúvadlianskom jazere. V zime odporúčame lyžovanie alebo sánkovanie na svahu blízkeho lyžiarskeho strediska Salamandra Ski Resort.

Chata Margarétka je Vám k dispozícii hlavne počas letného obdobia, kde ponúkame komfortné ubytovanie pre maximálne 11 hostí. Na svoje si tu prídu najmä rodinky s deťmi ako aj skupinky priateľov a známych.

Užívať si spoločné chvíle môžete v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, rádiom a mnohými hrami. Práve tu si oddýchnete na gaučovom sedení a rozkladacej pohovke, ktoré slúžia ako prístelky pre dokopy 3 hostí. Zároveň tu využijete ďalšie dve plnohodnotné lôžka. K príprave chutných jedál Vám poslúži kuchynka s el. sporákom, chladničkou s výparníkom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným kuchynským riadom. Po náročnom dni dobre padne spánok v jednej z troch útulných 2-lôžkových spální so samostatnými lôžkami. Komfort v celej chate poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Okolitá príroda Vás očarí aj pri varení výborného gulášu v kotlíku, pri grilovaní vlastných špecialít na grile alebo opekaní jedál na ohnisku. Novú silu načerpáte tiež pri oddychovaní na vonkajšom posedení. Po výlete na bicykloch si ich môžete uschovať v chodbe chaty. Parkovanie Vašich áut je možné v blízkosti ubytovania. Tak už len stačí zobrať svojich najbližších aj s Vašimi štvornohými miláčikmi a prežiť jednu z príjemných dovoleniek u nás, v Chate Margarétka. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov