ZDARMA 1x hodinový vstup do wellness!

Apartmánový dom Vysoká je situovaný v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov, v tichej rekreačnej časti na samote blízko obce Vysoká (2 km), vo vzdialenosti len 12 km od Banskej Štiavnice. Nádherná okolitá príroda apartmánového domu s množstvom jazier (tajch) v kombinácii s vysokým komfortom ubytovania a skvelými doplnkovými službami wellness s vnútorným bazénom, jacuzzi, fitness, fínskou saunou a infra saunou, poskytuje našim hosťom bohaté možnosti rekreácie ako aj aktívneho oddychu, športového a kultúrneho vyžitia. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok a horských túr prekrásnou okolitou prírodou si Vašu dovolenku u nás môžete spríjemniť aj hubárčením, cykloturistikou, jazdou na koni či návštevou starobylého krásneho kostolíka v obci Vysoká alebo kultúrnych a historických pamiatok mestečka Banská Štiavnica. Veľmi blízko od nás to budete mať aj k obľúbenému Počúvadlianskemu jazeru, Richňavskému, Vindšachtskému či Evičkinmu jazeru. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov, ktorým sú k dispozícii upravené zjazdovky lyžiarskeho strediska Salamandra Rezort (7 km). Pri dostatku snehu môžu ubytovaní hostia využívať taktiež vlek, vhodný pre rodinné lyžovanie, nachádzajúci sa priamo pri ubytovaní.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadenom apartmánovom dome, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie až 32 osôb. Vďaka výbornému vnútornému dispozičnému riešeniu domu, ktorý je tvorený 4 kompletne vybavenými samostatnými apartmánmi, je ubytovanie v ňom vhodné nie len pre väčšie skupiny priateľov ale aj pre jednotlivé ubytovanie rodiniek s deťmi.

V objekte sú Vám k dispozícii 4 apartmány, vhodné pre ubytovanie vždy 8 hostí. Každý z apartmánov je tvorený okrem dvoch spální s manželskými posteľami (1x2+2, 1x4) taktiež príjemnou obývacou miestnosťou s posedením, televízorom so satelitom a rádiom ako aj plne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je rovnako WiFi pripojenie na internet a balkón, na ktorý sa vychádza priamo z obývacej miestnosti. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je každý z apartmánov vybavený dvomi kúpeľňami so sprchovacími kútmi, resp. vírivými vaňami a dvomi toaletami (jedna z toaliet je samostatná, druhá je súčasťou jednej z kúpeľní).

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež v 3 spoločenských miestnostiach ubytovania. Pripravenú tú pre Vás máme spoločenskú miestnosť s barom a krbom, jedáleň s posedením s možnosťou hrania stolného tenisu a krytú presklennú terasu s posedením s veľmi pekným výhľadom na okolie. Vedľa apartmánového domu je umiestnený polyfunkčný objekt s wellness centrom, do ktorého majú ubytovaní hostia zdarma zabezpečený hodinový vstup. Pre väčšie skupiny hostí zaisťujeme počas ich pobytu taktiež celodenné stravovanie.

V areáli ubytovania nechýbajú ani dva veľké altánky s možnosťou grilovania a opekania. Spríjemniť Váš voľný čas si u nás môžete aj jazdou na koni, ktorú Vám radi poskytneme. Parkovanie áut je možné priamo pri apartmánovom dome. Tešíme sa na Vašu návštevu.